W obniżonej cenie
(2) Opinie

Produkt: EX10230000

|

Model: GR-MG10

Atlas do ćwiczeń - 120 kg

2629,00 zł 2899,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2899,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wielofunkcyjność – 7 stanowisk do ponad 50 ćwiczeń różnych partii mięśni
  • Trwałość – solidne materiały i precyzyjne wykonanie
  • Duża nośność – nadaje się dla osób ważących do 120 kg
  • Wygoda – wyprofilowane uchwyty zapewniają komfort podczas treningu

OPIS PRODUKTU

Atlas wielofunkcyjny Gymrex

Wysokiej klasy atlas do ćwiczeń od Gymrex składa się z siedmiu stanowisk do pracy nad różnymi partiami mięśni. Elementy modelu GR-MG10 to pochyła ławka, wyciąg górny i dolny, motyl, modlitewnik, a także stanowiska do treningu nóg i brzucha. Sprzęt wykonano z dużą precyzją oraz dbałością o najdrobniejsze szczegóły, zaś do produkcji użyte zostały solidne materiały. Chcesz szybko rozbudować muskulaturę swojego ciała, osiągając wymarzoną sylwetkę? Jeśli tak, to nasz atlas kulturystyczny, przeznaczony wyłącznie do uzytku domowego jest właśnie dla Ciebie.               

Atlas do ćwiczeń GR-MG10 – opis

Uniwersalność atlasu marki Gymrex wynika z faktu, że umożliwia on wykonywanie aż ponad 50 ćwiczeń w zróżnicowanych pozycjach, w tym ramion, brzucha, klatki piersiowej, nóg, pośladków itd. Użytkownik może określić intensywność treningu wedle własnych predyspozycji fizycznych, stopniowo zwiększając lub zmniejszając obciążenie. Do tego celu służą ciężarki 4,5 kg (10 sztuk).

Trwałość modelu GR-MG10 to zasługa wysokiej jakości, solidnych materiałów, które są gwarancją długotrwałego użytkowania. W efekcie uzyskano konstrukcję, która nadaje się do użytku przez osoby ważące do 120 kg, a także do ćwiczeń przy dużym obciążeniu. Ergonomiczne uchwyty zapewniają zaś komfort podczas treningu.    

Prezentowany atlas treningowy przeznaczony jest do amatorskiego treningu różnych partii mięśni. Dzięki siedmiu stanowiskom możliwe jest wykonywanie aż 50 ćwiczeń, które szybko rozbudują muskulaturę Twojego ciała. Sprawdź ofertę oficjalnego sklepu marki Gymrex, gdzie wysoka jakość produktów idzie w parze z ich korzystnymi cenami.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 2 opinii

01.06.2023

Fantastico multiaccessoriato un po’ difficile da montare

01.06.2023

Simple but purposeful