W obniżonej cenie
(1) Ocena

Produkt: EX10090253

|

Model: HT-BC-500

Kosa spalinowa - 8120 obr./min - 1.63 kW - stalowe ostrze / żyłka nylonowa.

589,00 zł 649,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 649,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Duża moc – o objętości skokowej 51.7 cm³ i z silnikiem 1.63 kW
  • Wygoda – pasek na ramię i ergonomiczny podwójny uchwyt
  • Płynna praca – system antywibracyjny sprawia, że praca jest łatwiejsza
  • Wszechstronność – do przycinania trudno dostępnych krawędzi trawnika wokół klombów, drzew i chodników
  • Ekonomiczność – zużycie paliwa do 620 g/kWh

OPIS PRODUKTU

Pożegnaj się z chwastami dzięki kosa spalinowej do trawy ze stalowym ostrzem i nylonową żyłką

Zbyt wysoka trawa i zarośnięte chodniki nie mają szans z kosą spalinową od hillvert. Z tą potężną maszyną ogrodniczą dotrzesz wszędzie tam, gdzie zwykła kosiarka nie ma dostępu. Dzięki szybkiemu zapłonowi i wygodnej obsłudze wyrównasz krawędzie trawnika, obrzeża rabat, chodniki i nie tylko prawie wcale się nie męcząc.

Ergonomiczna i ekonomiczna kosa spalinowa marki hillvert

Kosa spalinowa jest szczególnie przyjazna dla użytkownika. Wygodny pasek na ramię i płynnie pracujący silnik z systemem antywibracyjnym umożliwiają wygodną pracę nawet przez długi czas. Urządzenie uruchomisz z szybkim zapłonem. Dzięki 2-suwowemu silnikowi 1.63 kW o wysokim momencie obrotowym pracujesz z dużą mocą. Napęd ma objętość skokową 51.7 cm³ i jest chłodzony powietrzem. Użyj wygodnego, podwójnego uchwytu, aby swobodnie manewrować wykaszarką wokół pni drzew, klombów, schodów i innych przeszkód.

Zarówno stalowe ostrze, jak i nylonowa żyłka mają dużą średnicę cięcia. Pozwala to na szybką i wydajną pracę przy zużyciu paliwa do 620 g/kWh nawet przez 40 min. Napełnij duży zbiornik 1.2 l mieszanką paliwa i oleju w stosunku 40:1, a wkrótce będziesz cieszyć się równym trawnikiem.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 1 ocenę

01.06.2023

Habe das Gerät heute ausprobiert. Springt gut an, hat viel Kraft. Habe Brombeersträuche gerodet. Klappte tip top. - Einzig fand ich keine Anleitung zum fertig zusammen bauen der Komponenten. War aber kein Problem, als ich die Fotos vom expondo Webshop zur Hilfe gezogen hatte. - Tolles Gerät, würde ich sofort wieder kaufen.