Produkt: EX10090257

|

Model: HT-LM-46M

Kosiarka spalinowa - 3.3 kW / 173 cm³ - szerokość koszenia 457 mm

1629,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Precyzja – centralna i wygodna regulacja wysokości koszenia w zakresie 25 - 75 mm w 7 stopniach
  • Siła – chłodzony powietrzem, jednocylindrowy, 4-suwowy silnik OHV o mocy 3.3 kW i pojemności skokowej 173 cm³ dostosowuje się do każdych warunków na trawniku
  • Wymienność – 3w1 (zbieranie, mulczowanie, tylny wyrzut)
  • Efektywność – szerokość koszenia 457 mm (18") bez wysiłku idealna nawet do trawników o dużych powierzchniach 
  • Wygoda – lekkobieżne, kółka z łożyskami kulkowymi

OPIS PRODUKTU

Najlepsze trawniki z kosiarką spalinową od hillvert

Dzięki kosiarce spalinowej hillvert możesz mieć zadbany trawnik w mgnieniu oka. Przekonaj się o lekkobieżnych kołach z łożyskami kulkowymi, zmiennej wysokości koszenia i imponujących osiągach silnika. Najpóźniej po pierwszym skoszeniu rezultat rozwieje wszelkie wątpliwości. Czysty zadbany trawnik przy minimalnym wysiłku da Ci uśmiech zadowolenia po skończonej pracy!

Potężna kosiarka do trawy spalinowa o elastycznych właściwościach

Wykorzystaj moc i precyzję do koszenia trawnika, która tkwi w kosiarkach spalinowych. Dzięki mocnemu 4-suwowemu silnikowi OHV i mocy 3.3 kW kosiarka tnie cienkie i grube źdźbła trawy niezawodnie i czysto. Wysokość koszenia ustawiasz centralnie i niezwykle wygodnie w zakresie 25 - 75 mm na 7 idealnie dopasowanych poziomach. Dzięki szerokości koszenia 457 mm szybko i skutecznie skosisz duże trawniki. Z łatwością ukształtujesz także wąskie przestrzenie za pomocą kompaktowego urządzenia.

Nie każda powierzchnia jest taka sama, ale dzięki kółkom z łożyskami kulkowymi z łatwością poradzisz sobie na nierównych terenach. Uruchom cichą kosiarkę 96 dB z odrzutem i przekonaj się o płynnej jeździe maszyny. Solidna konstrukcja z wysokiej jakości pojedynczych części zachwyca szczególną stabilnością i trwałością.

Aby zebrać skoszoną trawę, specjalny kosz oferuje dużą pojemność 60 l. Napełnia się on przez wyrzut do tyłu. Użyj funkcji mulczowania, a skoszona trawa posłuży jako nawóz. Dlatego częściej koś trawnik, aby uzyskać możliwie najlepsze cięcie do mulczowania. Bez względu na to, czy mulczujesz, czy zbierasz, dzięki kosiarce spalinowej możesz elastycznie pracować na każdym trawniku. Nie ma konieczności używania przewodu, a zbiornik paliwa o pojemności 0,8 l gwarantuje dużo energii.

DANE TECHNICZNE