(2) Opinie

Produkt: EX10090376

|

Model: HT-STM-200

Kosiarka żyłkowa - benzyna - 3.7 kW / 5 KM - szerokość koszenia: 560 mm

2849,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Profesjonalizm – z łatwością kosi wysoką trawę, zarośla, chwasty i osty, nawet na nierównym terenie
  • Siła – wyposażona w silnik o pojemności skokowej 196 cm³ i mocy 3.7 kW / 5 KM
  • Regulacja – wysokość koszenia możesz regulować w pięciu krokach w zakresie 38 - 90 mm
  • Wydajność – skoś duże powierzchnie w krótkim czasie z szerokością cięcia 560 mm
  • Prosta obsługa – duże koła o 345 mm i szeroki uchwyt 40,8 cm umożliwiają bezpieczne i wygodne prowadzenie

OPIS PRODUKTU

Kosiarka żyłkowa do wysokiej trawy szybko porządkuje zarośla

Kosiarka żyłkowa marki hillvert nie poddaje się łatwo: potężna maszyna bez wysiłku przedziera się przez wysoką trawę, chwasty i zarośla. Jej specjalne podwozie z kołami 345 mm dostosowuje się również do pagórkowatego i nierównego terenu. Kosiarka rotacyjna precyzyjnie kosi łąki i pastwiska do wysokości 38 - 90 mm. Czy to w ogrodnictwie i architekturze krajobrazu, czy na prywatnych posesjach: kosiarka bez trudu upiększa każdy skrawek zieleni.

Kosiarka rotacyjna z mocnym silnikiem z asortymentu ogrodniczego marki hillvert

Wyposażona w mocny silnik 196 cm³ kosiarka żyłkowa imponuje mocą 3.7 kW (5 KM) i osiąga 2900 ± 100 obr./min na biegu jałowym. Dzięki takiej mocy w połączeniu z szerokością koszenia 560 mm możesz szybko i bez wysiłku przedzierać się przez każdą łąkę i każde zarośla. Nylonowa żyłka tnąca o średnicy 3 mm jest wystarczająco mocna, aby przyciąć nawet małe gałęzie lub osty bez łamania.

Kosiarka do wysokiej trawy to również prawdziwy hit pod względem działania. Płynnie pracujące koła o średnicy 345 mm i uchwyt o szerokości 40,8 cm umożliwiają bezpieczne i wygodne prowadzenie kosiarki bębnowej na niemal każdej powierzchni. W przeciwieństwie do klasycznego trymera pracujesz z tym urządzeniem w sposób niezwykle ergonomiczny i przyjazny dla pleców, co zauważysz najpóźniej po zakończeniu pracy w ogrodzie.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


3.5

W oparciu o 2 opinii

09.05.2023

Önjáró ez a gép?

12.05.2023

La débroussailleuse tourne bien dans les plantes non désirables comme les orties et le mouton mais un peu plus difficilement dans l' herbe haute après la rosée du matin. Il faut que l' herbe soit bien sèche. Après 2x2h d'utilisation la courroie d'entraînement a lâché, et aucune référence inscrite dessus. Pouvez vous m' aider à commander une nouvelle courroie ? Merci