Produkt: EX10090174

|

Model: HT-RUNDLE-9

Siedzisko ogrodowe - schowek - 80 kg

229,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Zdrowie – odciążenie kolan i kręgosłupa podczas prac w ogrodzie
  • Wytrzymałość – maks. obciążenie 80 kg
  • Wygoda – duże, ergonomiczne siedzisko
  • Praktyczność – skrzynka na narzędzia pod siedziskiem mieści wiele podręcznego sprzętu
  • Mobilność – 4 duże koła ułatwiają przemieszczanie

OPIS PRODUKTU

Siedzisko ogrodowe - schowek - 80 kg

Siedzisko ogrodowe marki hillvert sprawdzi się podczas zbioru owoców (maliny, porzeczki), przycinania żywopłotu, malowania ogrodzenia, a także różnych prac montażowych przeprowadzanych na niewielkiej wysokości. Użycie wygodnego modelu HT-RUNDLE-9 eliminuje konieczność uciążliwego schylania się.

Wózek do ogrodu z siedziskiem – charakterystyka

Wytrzymała konstrukcja sprzętu znosi obciążenie do 80 kg. Siedzisko ogrodowe jest bardzo komfortowe i ergonomiczne nawet podczas kilkugodzinnej pracy. Przyjęcie na nim wygodnej pozycji pozwala zmniejszyć napięcie mięśni.

Pojemna skrzynka na narzędzia znajduje się pod siedzeniem. Włożysz do niej wszystkie niezbędne sprzęty i akcesoria, aby w każdej chwili po nie sięgnąć.

Mobilność gwarantują 4 koła o średnicy 150 mm. Dzięki nim wózek łatwo przemieścić nawet na trawniku czy nierównym podłożu np. świeżo skopanej ziemi.

Siedzisko ogrodowe od hillvert sprawdzi się w pielęgnacji zieleni oraz różnych przydomowych czynnościach. Model HT-RUNDLE-9 pozwala w wygodny sposób wykonać żmudne zajęcia nisko nad ziemią bez nadwyrężania kręgosłupa. Już dziś zamów go z dostawą pod drzwi!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie