W obniżonej cenie
(3) Opinie

Produkt: EX10090248

|

Model: HT-MT-500

Urządzenie wielofunkcyjne do ogrodu 4w1 - 1600 W - podkaszarka + kosa spalinowa + nożyce do żywopłotu + piła na wysięgniku

769,00 zł 899,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 899,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wielofunkcyjność – podkaszarka, kosa spalinowa, nożyce do żywopłotu i piła na wysięgniku w jednym urządzeniu
  • Duża moc – silnik 1600 W i objętość skokowa 51.7 cm³ zapewniają prędkość cięcia 8500 obr./min
  • Prostota – łatwe w użyciu dzięki systemowi Easy-Start i nożycom do żywopłotu, które można obracać o 180°
  • Praktyczność – urządzenie jest bezprzewodowe, co przekłada się na jego mobilność, a zbiornik 1,2 l pozwala na długotrwałą pracę
  • Trwałość – dzięki frezowanym zębatkom, solidnym materiałom i przemyślanemu wykonaniu

OPIS PRODUKTU

Cały ogród pod kontrolą dzięki urządzeniu wielofunkcyjnemu do ogrodu

Starannie zaplanowane ogrody i tereny zielone wymagają dużo pielęgnacji i jeszcze więcej narzędzi. Nie stać Cię na tyle sprzętów? Nie szkodzi! Na szczęście nie musisz kupować osobno podkaszarek do trawnika, kos spalinowych, nożyc do żywopłotu i pił do gałęzi. Dzięki wielofunkcyjnemu urządzeniu do ogrodu przytniesz drzewa, żywopłoty i trawniki bez konieczności używania kabla! Dzięki łatwej obsłudze, wysokiej wydajności i imponującej żywotności multinarzędzie ogrodowe usprawni profesjonalną pracę przy projektowaniu krajobrazów i terenów zielonych, a także pozwoli realizować ogrodnicze pasje na własnej posesji.

Oszczędzaj czas, pieniądze i miejsce dzięki ogrodowemu urządzeniu wielofunkcyjnemu od hillvert!

Chłodzony powietrzem, jednocylindrowy, dwusuwowy silnik benzynowy wielofunkcyjnego urządzenia ma imponujące osiągi przy objętości skokowej 51.7 cm³ i mocy 1600 W. Z prędkością cięcia do 8500 obr./min oraz długością cięcia 395 mm (nożyce do żywopłotu) i 255 mm (piła na wysięgniku) okiełznasz trawniki, łąki, drzewa lub żywopłoty w bardzo wydajny sposób. Trawniki i łąki przytniesz w mgnieniu oka dzięki średnicy cięcia 440 mm lub skosisz za pomocą trójzębnego ostrza 254 mm.

Uruchamianie, obsługa i wymiana przystawek w urządzeniu wielofunkcyjnym do ogrodu jest dziecinnie proste. Ergonomiczny uchwyt typu D z blokadą i podwójny pasek z szybko zwalnianym zapięciem umożliwiają wygodne i bezpieczne prowadzenie maszyny. Dzięki takim rozwiązaniom, jak funkcja Easy-start lub nożyce do żywopłotu, które obrócisz o 180°, zyskujesz dodatkowy komfort pracy. Zbiornik paliwa 1,2 l zapewnia maksymalną swobodę ruchu przez cały czas i długą pracę bez zbędnych przerw.

Wielofunkcyjne urządzenie ogrodnicze 4w1 z oferty marki hillvert imponuje nie tylko wyjątkową wydajnością i łatwą obsługą, ale także solidną konstrukcją. Wytrzymałe materiały i wysoka jakość wykonania gwarantują bezawaryjną pracę i długą żywotność nawet przy wymagających zadaniach.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 3 opinii

10.05.2023

Sprzęt bardzo dobrej jakości, polecam