Meble ze stali nierdzewnej

Zainspiruj się blogiem expondo

W każdej profesjonalnej kuchni meble ze stali nierdzewnej odgrywają kluczową rolę. Umożliwiają magazynowanie składników spożywczych (np. regał ze stali nierdzewnej) czy przewożenie naczyń (m.in. wózek transportowy). Wygodne przechowywanie zastawy i potrzebnego sprzętu zapewniają gastronomiczne szafy. Inox wykorzystują też witryny grzewcze. Doskonale nadają się do jednoczesnego podtrzymywania ciepła dań i dodatków oraz ich efektownego eksponowania.

Wszystkie z prezentowanych tutaj produktów charakteryzują się nie tylko solidną konstrukcją, ale także łatwością w zachowaniu higienicznej czystości. Dzięki gładkiej powierzchni do inoxu nie przylegają zabrudzenia i można je szybko usunąć wodą z dodatkiem detergentu. Robocze stoły ze stali nierdzewnej stanowią idealne miejsce do wstępnej obróbki żywności m.in. wyrabiania ciasta, krojenia warzyw, panierowania mięsa itp.

Stal nierdzewna – higieniczne rozwiązanie w kuchni

Dostępne są w wersji z rantem, który chroni np. ścianę przed ochlapaniem. Blaty ze stali nierdzewnej wzmocniono (od spodu) płytą HDF. Stół roboczy gastronomiczny marki Royal Catering bardzo dobrze nadaje się do samodzielnego montażu. Wystarczy skręcić go śrubami z użyciem klucza imbusowego dołączonego do zestawu.

Meble ze stali nierdzewnej (w tym stoły chłodnicze i regały gastronomiczne) charakteryzują się dużą wytrzymałością. Ich całkowita nośność, w zależności od modelu, sięga od kilkudziesięciu do kilkuset kilogramów. Asortyment sklepu obejmuje również wózki kelnerskie, z matami wygłuszającymi na spodach półek, oraz akcesoria kuchenne – baterie gastronomiczne, także wykonane z inoxu.

Meble ze stali nierdzewnej w sklepie expondo.pl

Marka Royal Catering proponuje szeroką gamę m.in. trwałych mebli gastronomicznych w korzystnych cenach. W ofercie znajdują się takie produkty jak np. stół roboczy ze stali nierdzewnej, regał gastronomiczny czy umywalka stalowa. Każdy z modeli wykonano z dużą dbałością o szczegóły. Wzmocnione półki, maty wygłuszające, ranty zabezpieczające to niektóre z udogodnień zastosowanych w artykułach dostępnych na stronie expondo.pl.

Jeśli potrzebna jest Ci frytownica, grill albo urządzenia chłodnicze, to nasza oferta jest dla Ciebie! Sklep expondo.pl zapewnia wyposażenie gastronomiczne dla takich miejsc jak restauracje, bary szybkiej obsługi, cukiernie, pizzerie, sklepy mięsne, masarnie itp.

Ponadto proponuje sprzęt, który idealnie sprawdzi się podczas imprez plenerowych. Gofrownice, krajalnice do zakręconych ziemniaków, maszyny do popcornu i waty cukrowej to niezbędne wyposażenie np. namiotów gastronomicznych podczas festynów. Modele zostały wykonane z trwałych materiałów, przede wszystkim odpornej na uszkodzenia mechaniczne stali nierdzewnej, ale również m.in. żeliwa i teflonu.

Urządzenia gastronomiczne charakteryzują się łatwym utrzymaniem ich w czystości, za sprawą swoich gładkich powierzchni. Akcesoria kuchenne (np. pojemniki GN, noże do krajalnic, lejki do nadziewarek) można myć zarówno pod strumieniem bieżącej wody, jak i w zmywarce. Do codziennej pielęgnacji mebli i maszyn wystarczą delikatne detergenty. Duży wybór sprzętu gastronomicznego, zapewniającego higieniczną pracę, znajdziesz na stronie expondo.pl.