Ekspozytory

Zainspiruj się blogiem expondo

W lokalach gastronomicznych typu fast food oraz w food truckach często serwuje się potrawy, do których dodaje się różnego rodzaju sosy lub potrzeba serwetek, żeby się nie ubrudzić podczas jedzenia. Chcąc ułatwić klientom dostęp do tych artykułów, warto wyposażyć się w praktyczne ekspozytory.

Niemiecka marka Royal Catering do swojego asortymentu dodała eleganckie, a zarazem przydatne stojaki na sosy i kanapki. Dzięki nim Twoi klienci będą mogli sami wybrać odpowiadający im dodatek. W tej kategorii znajdziesz też serwetniki na chusteczki. Zachęcamy do zapoznania się z innymi sprzętami do małej gastronomii. Sklep expondo.pl dysponuje m.in. urządzeniami do hot dogów, kebabów czy słodkich gofrów i naleśników.

Stojaki do sosów, kanapek i serwetek

W lokalach z przekąskami bardzo popularnymi dodatkami są różnego rodzaju sosy takie jak ketchup, majonez, musztarda i wiele innych. Dlatego w miejscach tego typu nie może zbraknąć ekspozytorów do sosów marki Royal Catering. Posiadają one specjalne otwory, które utrzymują dyspensery na miejscu i atrakcyjnie prezentują butelki. W sklepie expondo.pl znajdziesz modele, które poza otworami na sosy mają też specjalne wgłębienie na hot dogi. Dzięki temu wygodnie podasz klientowi zamówioną bułkę. Marka Royal Catering przygotowała również ekspozytory z przegródkami na kanapki, a także kremówki i inne desery.

Dysponujemy też zestawami serwetników, do których włożysz chusteczki dla klientów. Pozwolą one wytrzeć ręce po zjedzeniu frytek czy innych przekąsek. Są one dostarczane w komplecie, więc postawisz ja na stolikach w swoim lokalu lub na ladzie.

Ekspozytory ze stali nierdzewnej Royal Catering

Ogromnym atutem prezentowanych stojaków jest wykonanie ze stali nierdzewnej. Materiał zyskał bardzo duże uznanie w gastronomii za sprawą swoich właściwości. Odporność na działanie wody, korozję oraz uszkodzenia mechaniczne gwarantuje, że ekspozytory posłużą przez wiele lat. Stal nierdzewna cechuje się też gładką powierzchnią. Dzięki temu zatrzesz z niej wszelkie plamy po sosach i jedzeniu. Najważniejszą zaletą jest biologiczna obojętność. Sprawia ona, że materiał nie reaguje z żywnością, czyli jest bezpieczny dla zdrowia.