Satyniarki

Zainspiruj się blogiem expondo

Satyniarki i szlifierki to maszyny, z którymi praca na pierwszy rzut oka wydaje się bardzo łatwa. Jednak po zagłębieniu się w temat może okazać się, że w pewnych przypadkach nie ustępuje trudnościami takim czynnościom jak np. spawanie. Umiejętna obsługa satyniarki ma szczególnie wyraźny wpływ na końcowy efekt – czyli jakość wykończenia.

Niezależnie czy masz za zadanie szlifować, polerować, szczotkować lub matować daną powierzchnię, nasza satyniarka od MSW wesprze Cię w każdym z wymienionych zadań. Stanie się tak dzięki łatwości, z jaką obsłużysz wszystkie jej programy. Urządzenie ułatwia indywidualne dostosowanie prędkości obrotów (zakres 900-2800 obr./min.) w zależności od potrzeb. Zapewnia to możliwość usuwania starych powłok lakierniczych oraz szlifowania stwardniałych mas szpachlowych. Wydajny silnik o dużej mocy radzi sobie nawet z bardzo zbitymi materiałami. Efektem końcowym jest perfekcyjnie wypolerowana powierzchnia.

Najwyższa jakość od MSW

Jak wszystkie produkty MSW Motor Technics również każda oferowana przez expondo.pl satyniarka przeszła szereg wymagających testów. Spełnia zatem najwyższe standardy wykonania, które zapewniają wysoką niezawodność, komfort pracy oraz minimalizują ryzyko wystąpienia usterek. W celu zagwarantowania bezpieczeństwa urządzenie powinno być eksploatowane przez użytkownika zgodnie z obowiązującymi wymogami BHP.

Satyniarka – uniwersalne narzędzie pracy

Nasz sklep proponuje szeroki wybór akcesoriów (taśm, tarcz, ściernic, szczotek i wałków) do różnych szlifierek, satyniarek i polerek. Ponieważ rolki łatwo się wymienia, urządzenie można szybko dostosować w zależności od planowanego zadania – np. z drucianą szczotką posłuży do frezowania. Pozwala to na wykorzystanie elektronarzędzia przez amatorów oraz zawodowych rzemieślników do obróbki stalowych powierzchni, polerowania stali nierdzewnej, czyszczenia metalowych szafek na naczynia oraz stołów z pozostałości farby. Satyniarka w bardzo krótkim czasie pozwoli starym drzwiom lub balustradom odzyskać dawny blask.

Wszystkie oferowane przez MSW akcesoria spełniają wymogi najwyższej jakości. Dobór materiału ściernego odgrywa kluczową rolę podczas planowania pracy z satyniarką. Wałek z włókniny wybierzemy podczas renowacji mebli ogrodowych oraz drewnianych futryn i okiennic, a tarcze do polerowania będą idealne do wygładzenia granitowych schodów. Praca z satyniarką jest prosta i w porównaniu do tradycyjnego, ręcznego wykańczania np. za pomocą papieru ściernego, dużo bardziej efektywna.