Nowy

Produkt: EX10062356

|

Model: MSW-PS300FT

Szlifierka oscylacyjna - 240 W - 15000 obr./min

219,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Uniwersalność – do szlifowania drewna, forniru, farb, szpachli, powierzchni mineralnych i akrylowych
  • Wygoda – z ergonomicznym uchwytem do pracy jedną ręką
  • Higiena – zintegrowany pojemnik na kurz umożliwia czystą pracę
  • Praktyczność – każdy kawałek papieru ściernego jest bezpiecznie osadzony za pomocą klipsa i zapięcia na rzep
  • Kompaktowość – idealna do zabrania ze sobą i do wygodnej pracy

OPIS PRODUKTU

Do dokładnego szlifowania: szlifierka oscylacyjna z obrotami do 15000 obr./min

Pracuj szybko i łatwo na różnych powierzchniach za pomocą poręcznej szlifierki oscylacyjnej marki MSW. Elektronarzędzie z ergonomicznym uchwytem wygodnie leży w dłoni i jest wyposażone w papier ścierny. Kompaktowe urządzenie mieści się w każdym kącie i szlifuje z prędkością obrotową 15000 obr./min. Warto wspomnieć, że kurz trafia od razu do zintegrowanego zbiornika na pył.

Poręczna szlifierka elektryczna do wymagających projektów

Niezależnie od tego, czy jest to fornir, drewno, farba czy kit – szlifierką oscylacyjną wygładzisz wiele różnych powierzchni. Odpowiednim papierem ściernym szybko i łatwo oszlifujesz również powierzchnie mineralne i akrylowe. Wymiana jest bardzo prosta, ponieważ dzięki klipsowi i rzepowi w kilka sekund przestawisz się na odpowiednią gradację. U góry sprawnie włączysz i wyłączysz urządzenie dzięki pyłoszczelnemu przełącznikowi.

Dzięki ergonomicznemu uchwytowi szlifierka oscylacyjna wygodnie leży w dłoni. Pozwala to na komfortową pracę nawet przez dłuższy czas. Szlifierka oscylacyjna oferuje dużą swobodę ruchów, ponieważ jest bardzo kompaktowa. Idealnie nadaje się więc do małych powierzchni i narożników. Dzięki maszynce oscylacyjnej zapewnisz sobie doskonałe rezultaty zarówno w przypadku prac zgrubnych, jak i precyzyjnych. Unikalny system antywibracyjny redukuje drgania i pozwala na płynną i ciągłą pracę.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie