Akcesoria szlifierskie

Zainspiruj się blogiem expondo

Taśmy szlifierskie, tarcze, wałki polerskie i ściernice listkowe o różnej ziarnistości to akcesoria niezbędne do zgrubnego obrabiania, szlifowania, matowania a także polerowania elementów wykonanych z rozmaitych tworzyw, w szczególności metali. Szeroki zakres zastosowania oraz doskonały efekt końcowy gwarantują skuteczne materiały ścierne: tlenek glinu, tlenek cyrkonu i nylon. Dzięki nim produkty od MSW przydadzą się zarówno w przemyśle stalowym przy wygładzaniu spawów lub oczyszczaniu rur, jak i w warsztacie przy obróbce elementów drewnianych czy plastikowych.

Akcesoria szlifierskie do obróbki metalu

Praktyczne opakowania zawierają kilka sztuk papieru ściernego danego modelu, co sprawi, że w razie potrzeby nie zabraknie Ci zapasowej taśmy szlifierskiej. Odporność na pękanie, efektywność oraz łatwość wymiany akcesoriów od MSW zapewnią komfort pracy.

Akcesoria szlifierskie wysokiej jakości

Choć akcesoria szlifierskie stanowią części zapasowe do szlifierek oraz satyniarek marki MSW, dzięki swoim uniwersalnym rozmiarom pasują również do elektronarzędzi innych producentów. Ponadto szeroki wachlarz naszej oferty sprawi, że bez problemu wybierzesz model, dzięki któremu osiągniesz pożądany efekt. Wysokogatunkowe taśmy i wałki szlifierskie nie zawiodą Cię nawet przy najbardziej wymagających pracach.

Pragniesz wyposażyć swój warsztat w niezawodne urządzenia o długiej żywotności? Znajdziesz je na expondo.pl! Poza produktami MSW Motor Technics w naszym asortymencie dostępne są także inne sprzęty znanych marek, np. spawarki oraz lutownice od Stamos Germany lub wciągarki od Steinberg Systems. Wszystkie artykuły cechują się wysokim standardem wykonania oraz wygodą użytkowania. Jakość przy atrakcyjnej cenie to nasz znak rozpoznawczy.