Fontanny czekoladowe

Zainspiruj się blogiem expondo

Chcesz podać niezwykły deser w czasie wesela, bankietu albo imprezy firmowej? Fontanna czekoladowa marki Royal Catering to idealne rozwiązanie. Sklep expondo.pl oferuje tego rodzaju sprzęt gastronomiczny w różnych wariantach wielkościowych (o odmiennych pojemnościach i liczbie pięter).

Wszystkie dostępne w tej kategorii czekoladowe fontanny łączy wykonanie z łatwej w czyszczeniu i solidnej stali nierdzewnej. Maszyny charakteryzują się dużą wydajnością oraz prostą obsługą. Posłużą nie tylko do robienia deserów, ale również sprawdzą się jako dekoracja stołu. Poznaj więcej urządzeń kuchennych i grzewczych od Royal Catering!

Fontanna do czekolady i nowoczesna technika

Fontanna do czekolady jest doskonałym pomysłem na uświetnienie stołu podczas różnych imprez, mniej i bardziej oficjalnych. Produkty w prezentowanej kategorii umożliwiają samodzielne przygotowanie deseru jakim są owoce maczane w czekoladzie. Idealną atrakcją nie tylko dla dzieci jest fontanna z czekolady na wesele oraz inne rodzinne imprezy.

Każdy miłośnik słodyczy zapewne nieraz myślał o tym, jak działa fontanna czekoladowa. Mechanizm charakteryzuje się dużą prostotą. Sprzęt gastronomiczny należy podłączyć do gniazdka. Jeden przełącznik aktywuje grzałkę, a drugi uruchamia ślimak umieszczony w kilkupoziomowej wierzy. Dzięki jego obrotom czekolada płynie do góry, a następnie w dół do misy.

Opisywane fontanny czekoladowe wykonano ze stali nierdzewnej. Zastosowany materiał wyróżnia ma niezwykle gładką powierzchnię, z której można usunąć zabrudzenia z czekolady, sera oraz innych produktów spożywczych. Proponowane urządzenie gastronomiczne nadaje się do użytku jako fontanna fondue. Z tego rodzaju stali wykonane są też inne artykuły z logiem Royal Catering np. piece do pizzy.

Sprzęt charakteryzuje się (oprócz łatwego czyszczenia) wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, np. otarcia, zarysowania i wgniecenia. Przez długi czas zachowuje połysk oraz elegancki wygląd. Poszczególne elementy są bardzo proste w montażu i demontażu.

Fontanna do czekolady – przygotuj deser z Royal Catering

Fontanna do czekolady stanowi niezwykle praktyczny element wyposażenia cukierni, firmy cateringowej, hotelowej restauracji i kawiarni. Umożliwia szybkie oraz efektowne przygotowanie deseru łączącego słodki przysmak np. z owocami. Czekoladowe fontanny sprawdzają się również z zastosowaniem np. syropu lub roztopionego sera. Jest to więc uniwersalny sprzęt do fondue.

Marka Royal Catering oferuje fontanny czekoladowe w odmiennych wersjach. Zależnie od zapotrzebowania można wybrać maszynę o różnej liczbie pięter, większej albo mniejszej mocy, a także pojemności. Każda dostępna tutaj fontanna z czekolady charakteryzuje się wysoką wydajnością oraz łatwością obsługi. Sprzęt gastronomiczny można podłączyć do każdego gniazdka 230 V.

Niewątpliwa zaleta przedstawionych urządzeń to wykonanie ich ze stali nierdzewnej. Fontanna tryskająca czekoladą, musi być łatwa czyszczeniu. Ten warunek spełnia wykorzystany materiał. Ma bardzo gładką powierzchnię, z której zabrudzenia szybko usuwa się za pomocą wody i łagodnego detergentu. Ponadto jest obojętny biologicznie, co sprawia, że nie ma żadnego wpływu na zdrowie.

Użytkownicy fontanny do czekolady docenią również krajalnice do warzyw i owoców, także wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, naleśnikarki oraz gofrownice. Każdy z wymienionych produktów idealnie nadaje się do przyrządzania wyśmienitych deserów. Sprawdź!