Lampy grzewcze do potraw

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 13 z 13 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!

Prezentowane w tej kategorii lampy grzewcze do potraw to urządzenia niezwykle praktyczne. Sprawdzą się w restauracjach, barach szybkiej obsługi, bistrach, hotelowych jadalniach, bufetach. Wraz z funkcjonalnymi warnikami do wody, dozownikami do płatków oraz czekoladziarkami stanowić będą element szwedzkiego stołu. Już dzisiaj zapoznaj się z ofertą sklepu expondo.pl i urządź z nami swój punkt gastronomiczny!

Lampy grzewcze to atrakcyjna prezencja

Przedstawiamy lampy grzewcze do potraw znajdujące zastosowanie do podgrzewania rozmaitych dań. Dzięki efektywnemu światłu, które nakierowane na jedzenie eksponuje je w atrakcyjny sposób, urządzenia nadają się do użytku na bezpośrednim widoku klientów. Wysokiej jakości materiały – aluminium oraz stal nierdzewna są trwałe, odporne na korozję oraz mechaniczne uszkodzenia.

Sprzęt cechuje się stabilnością oraz dużą efektywnością. Możliwość regulacji temperatury oraz praktyczne elementy (np. otwory wentylacyjne w osłonach, gumowe nóżki) sprawiają, że komfort użytkowania jest bardzo wysoki.

Lampy grzewcze w atrakcyjnej cenie

Szukasz profesjonalnego, wydajnego i godnego zaufania urządzenia dla swojej gastronomii? Posiadamy także szeroką gamę sprzętów typowo kuchennych. W ofercie expondo.pl mamy również np.: bardzo użyteczne garnki ze stali nierdzewnej; blendery umożliwiające przygotowanie musów, smoothies itp.; piece gastronomiczne do pizzy oraz wędzarnie.

Wszystkie sprzęty i akcesoria z asortymentu naszego sklepu to produkty najwyższej jakości. Odznaczają się doskonałymi parametrami eksploatacyjnymi oraz wyróżnia je korzystny stosunek ceny do klasy produktu.

Oparcie o niemieckie standardy zaowocowało gronem zadowolonych klientów. Już teraz dołącz do nich i zamów w expondo.pl towar z dostawą pod wskazany adres!