Płyty grzewcze

Zainspiruj się blogiem expondo

W naszej ofercie znajdziesz płyty grzewcze różniące się wymiarami, liczbą grzałek oraz materiałem, z którego zostały wykonane. Dzięki temu z łatwością wybierzesz tace do podgrzewania pojemników gastronomicznych i żaroodpornej zastawy odpowiadającą specyfice Twojej kuchni. Sprawdzą się one jako wyposażenie barów, restauracji, bufetów i innych tego typu lokali.

Płyta grzewcza to doskonałe rozwiązanie dla branży cateringowej. Może być wykorzystywana podczas lunchów, obsługi konferencji i przyjęć. Sprzęt stabilnie trzyma się blatów i powierzchni, takich jak stoły robocze. Wyposażony został w prosty, intuicyjny panel sterowania, na którym znajduje się m.in. pokrętło do regulowania temperatury (zakres 30 ? 85 °C).

Wytrzymałe płyty grzewcze dla profesjonalnej gastronomii

Według obowiązujących norm sanitarnych, posiłki wydawane na ciepło powinny oscylować wokół 63 °C. Najlepiej, jeżeli danie trafia z patelni czy płyty grillowej od razu na talerz. Kiedy jednak nie ma takiej możliwości, należy utrzymywać ich wysoką temperaturę. Właśnie w tym pomogą Ci urządzenia gastronomiczne znajdujące się w naszej ofercie.

Wszystkie tace grzewcze od Royal Catering charakteryzują się solidną konstrukcją, materiałami najwyższej jakości, długą żywotnością oraz atrakcyjną ceną. Jeśli szukasz szybkiego i bezpiecznego sposobu na podgrzanie żywności w pojemnikach GN lub gotowych dań znajdujących się w żaroodpornej zastawie, płyty gastronomiczne są właśnie dla Ciebie.

Tace grzewcze od Royal Catering – najkorzystniejszy stosunek jakości do ceny

W naszym sklepie prowadzimy sprzedaż urządzeń gastronomicznych dla branży HoReCa. W ofercie posiadamy wszystko, czego potrzeba do wyposażenia restauracji, hoteli, firm cateringowych. W bogatym asortymencie znajdują się tylko takie produkty, które spełniają obowiązujące normy sanitarne oraz oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Oprócz sprzętu gastronomicznego, oferujemy także urządzenia dla branży przemysłowej i produkcyjnej: spawarki MMA, wciągarki/wyciągarki, wagi o kilkutonowym udźwigu itp. Nasze elektronarzędzia tworzone są z myślą o ich profesjonalnym wykorzystaniu, jednak (dzięki intuicyjnej obsłudze i atrakcyjnej cenie) sprawdzą się także w przydomowych warsztatach. W sklepie expondo.pl zaopatruje się również (np. w piece do wytapiania) pracownie jubilerskie oraz laboratoria.

Tak szeroki i różnorodny asortyment zgromadzony w jednym miejscu znacznie usprawnia zakupy (nie tracisz czasu na odwiedzanie różnych sklepów). Jeśli jesteś właścicielem punktu z małą gastronomią, mogą zainteresować Cię nasze maszyny do popcornu i waty cukrowej. A może dopiero szukasz pomysłu na własny biznes? W taki razie koniecznie odwiedź nas na facebooku lub na naszym firmowym blogu.