Stacje do zup

Zainspiruj się blogiem expondo

Nabywając stacje do zup z oferty expondo.pl, masz pewność, że do Twoich rąk trafia urządzenie uniwersalne. Podobnie jak kociołki do zup, dostępne w naszym katalogu on-line, stacje nadają się nie tylko do utrzymywania potraw w odpowiedniej temperaturze. Umożliwiają także ugotowanie mięsnego wywaru i przyrządzenie warzywnego ragout, które wymaga powolnego duszenia.

Kąpiel wodna (pojemnik z potrawą zanurzony jest we wrzątku) zapobiega nadmiernemu podgrzaniu danej potrawy, a tym samym jej przypaleniu. Pomaga również długo zachować odpowiednią temperaturę zupy, nawet w razie odłączenia urządzenia od źródła zasilania. Ułatwia także przyrządzenie czekoladowego lub serowego fondue o doskonałej konsystencji.

Stacje do zup – wszechstronne urządzenia

Każdy pojemnik zanurzono w odrębnym basenie z grzałką. W przypadku stacji z wieloma naczyniami możliwe jest używanie tylko jednego (pozwala to zaoszczędzić energię). Takie rozwiązanie sprawdza się również, gdy chcesz utrzymać potrawy w różnej temperaturze (np. bardzo gorące flaki, chłodniejszy sos beszamelowy itp.) lub Twoi klienci mają odmienne preferencje odnośnie charakteru podawanego posiłku.

Praktyczne i trwałe stacje do zup

Stacje do zup są bardzo użytecznym sprzętem dla firm branży HoReCa. Podobnie jak w przypadku nadstaw chłodniczych, dyspenserów do napojów lub zaparzaczy do kawy idealnie nadają się do celów samoobsługowych. Korzystanie ze sprzętu Royal Catering jest intuicyjne i wygodne.

Nasze produkty przechodzą szereg kompleksowych testów. Dzięki temu masz pewność, że robiąc u nas zakupy, otrzymujesz sprzęt trwały i solidny, spełniający wysokie standardy jakości. Prezentowane stacje do zup zostały zrobione ze stali szlachetnej. Jej gładką powierzchnię łatwo oczyścić za pomocą łagodnego detergentu (nie przywierają do niej resztki potraw), a sam materiał jest trwały i odporny na mechaniczne uszkodzenia, w tym zarysowania. Cechuje się nowoczesnym wyglądem i przez lata zachowuje połysk. Znacznie wydłuża to żywotność sprzętów z niej wykonanych.

Zapoznaj się z naszymi artykułami dla gastronomii i zaopatrz się w praktyczne stacje do zup, które dostępne są w atrakcyjnych cenach. Już dziś zamów dla siebie odpowiednią z dostawą pod wskazany adres!