Produkt: EX10210010

|

Model: STYRO CUTTER PBT05

Nóż do styropianu - akumulatory - 180 W

1699,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Bezprzewodowość – sprzęt pracuje na akumulatorze dla większej mobilności
  • Praktyczność – 16 stopni regulacji temperatury 110 - 520°C
  • Wygoda – wysoka precyzja i kontrola kształtowania z gładkimi oraz czystymi krawędziami
  • Profesjonalizm – specjalnie do ekspandowanego i ekstrudowanego polistyrenu, polipropylenu, polietylenu i innych tworzyw
  • Efektywność –  dwa akumulatory litowo-jonowe w zestawie

OPIS PRODUKTU

Nóż termiczny do styropianu - akumulatory - 180 W

Oferowana przecinarka do styropianu Pro Bauteam to elektronarzędzie przeznaczone do różnych zastosowań komercyjnych, m.in. przemysłowych. Model STYRO CUTTER PBT05 doskonale nadaje się do przycinania na wymiar izolacji różnego rodzaju paczek, co sprawia, że jest sprzętem bardzo użytecznym w hurtowaniach i firmach kurierskich. Nóż do styropianu już po kilku sekundach od włączenia osiąga temperaturę roboczą ostrza i gładko tnie płyty z różnego rodzaju tworzyw sztucznych, np. polistyrenu, polipropylenu, polietylenu oraz styroduru.

Przecinarka do styropianu – opis

Akumulator litowo-jonowy 1,5 Ah o mocy znamionowej 54 Wh znacząco zwiększa mobilność osoby obsługującej elektronarzędzie Pro Bauteam. W oferowanym zestawie znajdują się dwie sztuki (możliwość stałej pracy); czas ładowania jednego wynosi ok. 95 min. Poręczność sprzętu docenią pracujący z większymi płytami styropianu, na wysokościach lub w miejscach oddalonych od źródła zasilania.

Ergonomiczne pokrętło posiada 16-stopniową regulację poziomu nagrzewania ostrzy, dostosowując temperaturę odpowiednio do ciętego materiału. Model STYRO CUTTER PBT05 działa w zakresie od 110 do 520°C (dla 20-centymetrowego ostrza). Nóż staje się gotowy do użycia w kilka sekund po włączeniu, a moc 180 W pozwala na cięcie w cyklu pracy: 15 sekund / 45 sekund przerwa. Sterowanie pokrętłem jest wygodne; możliwe jednym palcem.

Bezodpadowa praca to zaleta, która czyni nóż termiczny do cięcia styropianu urządzeniem bardzo praktycznym. Powierzchnia na styku cięcia pozostaje gładka i niepostrzępiona. W przeciwieństwie do tradycyjnych narzędzi (które piłują styropian, a nie przetapiają) po zakończeniu robót modelem STYRO CUTTER PBT05 nie trzeba sprzątać styropianowych wiórków. Również dzięki temu nóż doskonale sprawdza się w eksploatacji na otwartej przestrzeni.

Marka Pro Bauteam oddała do użytku uniwersalny nóż termiczny do cięcia styropianu, polistyrenu, polietylenu, polipropylenu i styroduru oraz innych tworzyw sztucznych. Poręczne i mobilne urządzenie docenią nie tylko budowlańcy, ale również hurtownicy i wykończeniowcy. Model STYRO CUTTER PBT05 sprawdza się wszędzie tam, gdzie wymagane jest precyzyjne formowanie, przycinanie lub żłobienie płyt izolacyjnych. Sprzęt charakteryzuje się wydajnością i atrakcyjnym stosunkiem jakości do ceny.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA