Produkt: EX10012085

|

Model: RC-PDBB01

Torba na pizzę - 35 x 35 cm - 8 pudełek

299,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Pojemność – na 8 pudełek na pizzę 35 x 35 cm
  • Termoizolacja – dobrze ocieplone pianką i folią aluminiową
  • Poręczność – szelki, wyjątkowo szerokie zapięcia na rzepy i dwa uchwyty
  • Wytrzymałość – poliester odporny na działania zjawisk pogodowych spełnia wysokie wymagania firmy kurierskiej
  • Solidność – utwardzany spód zapewnia stabilność

OPIS PRODUKTU

Termoizolacyjna torba na pizzę Royal Catering

W wygodnym transportowaniu ciepłych potraw do klienta czy na imprezę pomoże termiczna torba na pizzę marki Royal Catering. Model RC-PDBB01 pomieści 8 pudełek na pizzę 35 x 35 cm. Dzięki temu okaże się on niezastąpiony w pizzeriach, firmach cateringowych oraz lokalach oferujących dowóz jedzenia.

Cateringowy plecak termiczny RC-PDBB01 – opis

Za doskonałą izolację termiczną odpowiada przemyślana konstrukcja torby na pizzę. Zastosowano m.in. podszewkę z folią aluminiową. Ponadto szerokie zamknięcie na rzep dodatkowo chroni przed utratą ciepła. Wykorzystany materiał jest też wodoodporny, więc torba nie przemoknie podczas deszczu.

Komfortowe przenoszenie modelu RC-PDBB01 to zasługa dwóch uchwytów. Przymocowano je po bokach. Istnieje też możliwość założenia torby na plecy. Wzmacniane dno na rzep gwarantuje właściwą stabilność w trakcie transportowania. Sprzęt posiada też przezroczyste okienko na rachunki lub etykiety.

Zapewnij swoim klientom doskonale ciepłe potrawy z torbą na pizzę marki Royal Catering. Jej termoizolacyjna konstrukcja świetnie utrzymuje ciepło wewnątrz modelu RC-PDBB01. Złóż zamówienie i przekonaj się sam!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie