Tostery

Zainspiruj się blogiem expondo

Tostery gastronomiczne od Royal Catering to niezawodny, wytrzymały sprzęt, który doskonale prezentuje się na stole roboczym, a jego srebrny, stalowy design współgra z pozostałymi urządzeniami kuchennymi. Dbałość o każdy detal i precyzyjne wykończenie przekładają się na estetyczny wygląd. Elektryczne tostery do kanapek wyposażono (po bokach) w ozdobne otwory wentylacyjne.

Opisywany produkt kuchenny posiada praktyczny timer, dlatego tosty są zawsze odpowiednio wypieczone. Dzięki inoxowi, o właściwościach antykorozyjnych, oraz zaokrąglonym krawędziom produkt od Royal Catering łatwo umyć. Wysuwana tacka na okruchy pomaga zachować czystość wokół tostera.

Profesjonalne gastronomiczne tostery – poznaj je bliżej

To praktyczne urządzenie gastronomiczne osadzone jest na 4 antypoślizgowych nóżkach z gumy, które sprawiają, że toster nie przesuwa się po blacie. Sprzęt od Royal Catering doskonale nadaje się do przygotowania pożywnego śniadania.

Podgrzane kromki można podać bez dodatków lub z plastrami sera czy wędlin (zobacz również krajalnice elektryczne do mięsa). Tostery na 4 kromki są idealne do domowej kuchni, z kolei tostery na 6 kromek zdadzą egzamin w bufetach, śniadaniowniach, restauracjach itp. A Ty – jaki toster wybierzesz dla siebie?

Toster kanapkowy – niezawodny sprzęt gastronomiczny od Royal Catering

Marka Royal Catering zdobyła uznanie na rynku HoReCa dzięki solidnym, profesjonalnym urządzeniom gastronomicznym takim jak kociołki do zup czy warniki do wody. Dużym powodzeniem cieszą się również ergonomiczne oraz wytrzymałe krajalnice do warzyw i owoców. W tę dobrą tradycję wpisują się także elektryczne tostery do kanapek. Zapewniają one złociste, równomiernie podgrzane kromki, idealne na śniadanie, kolację lub jako szybka przekąska.

Dzięki przemyślanej konstrukcji i wysokojakościowym komponentom, tostery mogą być intensywnie wykorzystywane również w większych, gastronomicznych kuchniach. Cztery antypoślizgowe nóżki zapewniają stabilność, a wysuwana tacka na okruchy ułatwia czyszczenie. Dużym ułatwieniem jest praktyczna funkcja timer, która pomaga w porę wyciągnąć zarumienione kromki.

Urządzenia śniadaniowe od Royal Catering wyróżniają się atrakcyjnym stosunkiem jakości do ceny oraz uniwersalnym designem. Tostery gastronomiczne powstały według zasad nowoczesnego wzornictwa, dlatego elegancko wkomponowują się w pozostałe wyposażenie kuchenne. Świetnie prezentują się na meblach ze stali nierdzewnej, takich jak stoły chłodnicze do pizzy, stoły robocze, szafki itp.