Krajalnice do warzyw i owoców

Zainspiruj się blogiem expondo

Domowe frytki smakują najlepiej. Domowe, czyli takie przygotowane ze świeżych, własnoręcznie pokrojonych ziemniaków. Niestety ich krojenie bywa czasochłonne i męczące. W dodatku, decydując się na nóż, nie mamy gwarancji uzyskania równych, regularnych słupków. Nawet najbardziej doświadczony kucharz nie jest w stanie pokroić warzywa z geometryczną precyzją.

W takich sytuacjach z pomocą przychodzi ręczna krajalnica do warzyw marki Royal Catering. Ziemniaka wystarczy umieścić na prasie, a następnie, płynnym ruchem, docisnąć dźwignię. (Warto pamiętać, że w ofercie expondo.pl znajdują się również wysokiej jakości ostrza ze stali szlachetnej). Gotowe warzywne słupki tradycyjnie smaży się na głębokim oleju. Najbardziej odpowiednie do tego będą profesjonalne frytownice gazowe lub frytownice elektryczne.

Specjaliści z Royal Catering zaprojektowali ręczne krajalnice do warzyw i owoców z myślą o ich długiej eksploatacji oraz szybkim czyszczeniu. Urządzenia wykonane zostały z wysokiej jakości stali szlachetnej. Inox spełnia wszystkie normy HACCP oraz pomaga zachować Zasady Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP) oraz Zasady Dobrej Praktyki Higienicznej (GHP).

Krajalnice do warzyw i owoców – praktyczne, ergonomiczne, skuteczne

Znany jest ze swych właściwości antykorozyjnych, dlatego sprzęt wykonany z tego materiału można myć pod bieżącą wodą. Stal szlachetna cechuje się również podwyższoną odpornością na uszkodzenia mechaniczne typu: wgniecenia, obicia, zarysowania. Dzięki temu ręczne krajalnice do warzyw i owoców wyróżniają się długą żywotnością oraz wysoką niezawodnością.

Ręczne krajalnice do warzyw i owoców – nie tylko dla profesjonalistów

Zanim krajalnice do warzyw i owoców trafią na sklepowe półki, przechodzą przez fazę rygorystycznych testów. Ta sama procedura dotyczy wszystkich produktów Royal Catering od urządzeń do gotowania po elektryczne krajalnice do warzyw. Na tym etapie sprawdzana jest ich wytrzymałość oraz niezawodność. Dzięki technicznej weryfikacji do klientów trafia sprzęt najwyższej jakości.

Ręczne krajalnice do warzyw i owoców doskonale nadają się do wykorzystania w całej branży HoReCa. Sprzęt od Royal Catering bez wątpienia przyda się w profesjonalnych kuchniach gastronomicznych. Jednak nie jest on zarezerwowany wyłącznie dla profesjonalistów. Prosta, manualna obsługa sprawia, że krajalnice do warzyw i owoców sprawdzą się również w domowym użytku.

Ten nowoczesny, gastronomiczny sprzęt charakteryzuje się eleganckim designem. Połyskliwa stal nierdzewna doskonale komponuje się z pozostałym wyposażeniem takim jak stoły robocze czy stoły chłodnicze. Każda krajalnica do warzyw i owoców posiada antypoślizgowe nóżki, które zapewniają stabilność podczas pracy.

Ostre noże zostały skonstruowane w taki sposób, aby ich eksploatacja była bezpieczna i wygodna. Można je myć zarówno pod strumieniem bieżącej wody, jak i w zmywarce. Royal Catering to marka o ugruntowanej pozycji na rynku, która swoje doświadczenie wykorzystuje przy projektowaniu i tworzeniu najwyższej jakości urządzeń gastronomicznych. W efekcie powstają wytrzymałe, praktyczne i niezawodne produkty, takie jak opisywane krajalnice do warzyw i owoców.