Grille rolkowe

Zainspiruj się blogiem expondo

Grille rolkowe Royal Catering wykonane zostały z wysokojakościowych materiałów według zasad nowoczesnego wzornictwa. Zdadzą egzamin podczas codziennej eksploatacji w bistrach, bufetach, na stacjach benzynowych itp.

Profesjonalny roller grill (bo tak też bywa nazywany grill rolkowy) może być wykorzystywany w miejscach związanych z obróbką mięsa oraz wędlin. Doskonale sprawdzi się jako wyposażenie baru. Na stronie expondo.pl znajdziesz urządzenia w różnych wariantach, które z łatwością dostosujesz je do swoich indywidualnych potrzeb.

Grille rolkowe od Royal Catering – dlaczego warto?

Jeśli szukasz profesjonalnego sprzętu do opiekania parówek, planujesz korzystać z niego codziennie, chcesz by był solidny i niezawodny – grille rolkowe od Royal Catering są właśnie dla Ciebie. Podobnie jak elektryczne płyty grillowe nadają się do wykorzystania we wszystkich miejscach związanych z branżą HoReCa.

Rollery do parówek zaprojektowano z dbałością o każdy detal, w taki sposób, aby służyły swoim właścicielom przez długie lata. Wykonane zostały z wysokojakościowych materiałów (m.in. stal szlachetna, szkło hartowane) odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Nowoczesne komponenty dodatkowo wydłużają żywotność urządzeń.

Opiekacze do hot dogów posiadają wydajny system grzewczy. Rolki zostały wyposażone w osobne grzałki, dzięki czemu parówki, z każdej strony, są równomiernie podpiekane. To kucharz/operator grilla decyduje o temperaturze grzania. Do jej regulacji służy wygodne, ergonomiczne pokrętło.

Podgrzewacz rolkowy do parówek łatwo umyć – to zasługa stali szlachetnej oraz wysuwanej szuflady na tłuszcz, którą można wyciągnąć i wyczyścić. Pokrywa z hartowanego szkła chroni obracające się kiełbaski przed pyłem/kurzem. Sprawia również, że przestrzeń wokół grilla zachowana jest w należytym porządku.

Dzięki niewielkiej wadze sprzęt może być wykorzystywany w mobilnej gastronomii. Sprawdzi się podczas imprez plenerowych, festynów, festiwali oraz jarmarków. Jest stabilny i dobrze trzyma się blatu kuchennego, dlatego zda egzamin m.in. w furgonetkach typu food trucki.

Grill rolkowy do opiekania kiełbasek – profesjonalne wyposażenie dla Twojej kuchni

Royal Catering stworzyło profesjonalne grille rolkowe w różnych wariantach. Dzięki temu masz możliwość wyboru liczby rolek (od kilku do nawet kilkunastu) oraz ich materiału (stal nierdzewna lub teflon). W ten sposób łatwo dopasujesz urządzenie do swoich potrzeb – wielkości lokalu, natężenia ruchu, intensywności użytkowania.

Roller grille, znajdujące się w ofercie expondo.pl, zapewniają równomierne opiekanie nie tylko parówek, ale i kiełbasek, kabanosów, serdelków. Jeśli chcesz podawać hot dogi w różnych odsłonach (nowojorskiej, francuskiej, japońskiej, niemieckiej), pomyśl również o podgrzewaczu do hot dogów i zyskaj profesjonalne, kompleksowe wyposażenie baru.

Duża moc, solidne wykonanie oraz komponenty najwyższej jakości sprawiają, że każdy grill rolkowy Royal Catering nadaje się do wykorzystania w branży HoReCa podczas codziennej, intensywnej eksploatacji. Urządzenia gastronomiczne z mniejszą liczbą rolek sprawdzą się także w domowym użytku.

Dzięki przemyślanej, ergonomicznej konstrukcji (mała waga własna, pokrywa ze szkła hartowanego) opiekacze do hot dogów zdadzą egzamin w sektorze cateringowym, np. podczas różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Mogą być używane na festynach, festiwalach, jarmarkach i innych plenerowych wydarzeniach.

Pamiętaj, że kluczem do sukcesu w gastronomii są świeże składniki. Aby przedłużyć ich przydatność do spożycia, przechowuj je w bemarach i innych urządzeniach chłodniczych. W ten sposób będziesz spokojny o jakość pikli, wędlin, serów i innych produktów potrzebnych do zrobienia hot dogów.