Produkt: EX10090297

|

Model: HT-RUNDLE-20

Siedzenie do ciągnika - 47 x 38 cm - zawieszenie 40-110 mm - regulowane

1349,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wygoda – model ten charakteryzuje się wyjątkowo szerokim i dobrze wyściełanym siedziskiem z zawieszeniem 40-110 mm
  • Trwałość – dzięki solidnej stalowej ramie i siedzisku ze sztucznej skóry PVC
  • Uniwersalność – idealne do ciągników, kosiarek, wózków widłowych itp. z odpowiednimi wymiarami płyty montażowej 12 x 21.1 / 14 x 20 cm
  • Regulacja – o 7 cm na wysokości siedziska i o 15 cm w odległości oraz oparcie odchylane o 8°
  • Prosta obsługa – montaż i regulację przeprowadzisz intuicyjnie

OPIS PRODUKTU

Uniwersalne i regulowane siedzenie do ciągnika marki hillvert z zawieszeniem

Dzięki obszernym wymiarom, najwyższej jakości tapicerce i mechanicznemu zawieszeniu redukującemu wibracje siedzenie do ciągnika z rolniczej linii hillvert oferuje komfort nawet na długich dystansach. Wyselekcjonowane materiały i solidne wykonanie fotela do traktorka sprawiają, że idealnie nadaje się do ciągników i kosiarek, a także wózków widłowych oraz innych maszyn.

Chroń plecy i regularnie wymieniaj fotel do ciągnika!

Aby chronić plecy, wymień fotel do ciągnika po około 1000 godzinach pracy. Dzięki uniwersalnemu i łatwemu montażowi fotela do traktora marki hillvert zrobisz to sprawnie i szybko. Wyściółka z pianki zachowuje swój kształt również pod dużym obciążeniem. Nawet po wielu zastosowaniach komfort jest gwarantowany w modelu z siedziskiem 47 x 38 cm i udźwigiem 130 kg. Podobnie jak długa żywotność siedzenia do ciągnika, którego stabilną konstrukcję ramy wykonano ze stali. Powierzchnia PVC jest wyjątkowo wytrzymała, wodoodporna i jednocześnie łatwa do czyszczenia.

Dla dodatkowego komfortu przesuń całe siedzenie do przodu lub do tyłu o 15 cm. Wysokość uregulujesz o 7 cm. Również łatwo dopasujesz oparcie o 8° do swoich indywidualnych potrzeb.

Fotel do ciągnika pasuje uniwersalnie do różnych pojazdów. Zwróć jednak uwagę na wymiary płyty montażowej 12 x 21.1 / 14 x 20 cm. Jeśli wymiary te nie pasują do Twojej maszyny, w naszej ofercie siedzeń do ciągników znajdziesz alternatywne modele. Instalację przeprowadzisz szybko i intuicyjnie. W razie potrzeby instrukcja obsługi zawiera dodatkowe informacje dotyczące bezpiecznego montażu.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie