Produkt: EX10090134

|

Model: HT-RUNDLE-8

Siedzenie do ciągnika - 61,5 x 53 cm

2649,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Komfort – duże, wygodne siedzisko
  • Funkcjonalność – prosta regulacja
  • Uniwersalność – pasuje do ciągników, kosiarek samobieżnych, wózków widłowych itp.

OPIS PRODUKTU

Siedzenie do ciągnika - 61,5 x 53 cm

Siedzenie do ciągnika to uniwersalny element, który pasuje także do kosiarek samobieżnych, wózków widłowych i innych tego rodzaju maszyn. Model HT-RUNDLE-8 marki hillvert charakteryzuje się solidnością oraz wygodą.

Siedzenie do traktorka – opis

Komfortowe siedzisko ma wymiary 61,5 x 53 cm, a oparcie wysokość 85 cm. Fotel do ciągnika został wyposażony w pas bezpieczeństwa, podłokietniki i regulowany zagłówek. Wypełniono go w środku odporną na deformacje pianką PU.

Regulacja oparcia za pomocą dźwigni wynosi od 35˚ do 170˚. Przesuwanie po szynach umożliwia ustawienie siedzenia na maks. odległość 15 cm (każdy stopień o 1,5 cm). Dostosujesz do swoich potrzeb również wysokość w zakresie 6 cm (3 stopnie).

Regulacja amortyzacji sprzętu wynosi od 50 do 130 kg, co sprawia, że dopasujesz ją idealnie do swojej wagi. Siedzenie do ciągnika wyposażono w ramę ze stali natryskiwanej polipropylenem oraz pokryto tekstylną tapicerką. Zastosowane rozwiązania przekładają się na jeszcze większy komfort pracy!

Produkt pasuje do płyty montażowej 260 x 280 mm. Należy sprawdzić przed zakupem czy Twoja maszyna spełnia ten warunek! Model HT-RUNDLE-8 to uniwersalna część, którą dopasujesz do swojego traktora, wózka widłowego czy kosiarki. Już dziś złóż zamówienie w oficjalnym salonie marki hillvert!

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie