Półki wiszące z pojemnikami GN

Zainspiruj się blogiem expondo

Oferowane półki z pojemnikami GN wykonane zostały ze stali szlachetnej. Jest ona odporna na korozję oraz działanie kwasów zawartych w pożywieniu. Ma bardzo gładką powierzchnię, do której nie przylegają zabrudzenia. Ewentualne resztki żywności lub kurzu, ślady tłuszczu itp. łatwo usunąć za pomocą wody z dodatkiem łagodnego detergentu. Efektowna stal szlachetna przez długie lata zachowuje atrakcyjny połysk. Wszystkie te cechy sprawiły, że stanowi idealny materiał do wytwarzania sprzętów dla branży gastronomicznej. W ofercie expondo.pl polecamy wykonane z niej nadziewarki do kiełbasy, podgrzewacze do hot dogów, smażalnik i wiele innych produktów!

Półki wiszące z pojemnikami GN nie zajmują wiele miejsca i łatwo je zamontować. To wyposażenie odpowiednie do umieszczenia na nich przedmiotów, które warto mieć pod ręką w każdej profesjonalnej kuchni: przypraw, naczyń lub sztućców. Uniwersalne pojemniki GN są wysuwane, przez co dostęp do przypraw i innych użytecznych dodatków jest bardzo wygodny.

Półki wiszące z pojemnikami GN na długie lata

Stal szlachetna spełnia normy HACCP dla materiałów bezpiecznych podczas produkcji i obrotu żywnością. Na zawieszonych w chłodni półkach śmiało można więc przechowywać surowe mięso, owoce lub warzywa.

Półki wiszące z pojemnikami GN w expondo.pl

Mamy w asortymencie kompleksowe wyposażenie dla firm cateringowych, restauracji, hoteli, bufetów, stołówek, zakładów przetwórstwa spożywczego, a także pizzerii, burgerowni, barów i kantyn. Kupisz u nas wydajne warniki do makaronu, podgrzewacze do czekolady i maszyny do popcornu. Oprócz asortymentu dla branży HoReCa posiadamy także specjalistyczny sprzęt do warsztatów i dla przemysłu: nowoczesne myjki ultradźwiękowe, spawarki oraz szlifierki.

Wszystkie nasze artykuły przechodzą szereg wymagających testów technicznych. Pracownicy expondo.pl czuwają nad dopasowywaniem oferty do dynamicznie zmieniających się trendów na rynku urządzeń do profesjonalnego użytku. Dlatego gwarantujemy, że każdy sprzęt oddawany w Twoje ręce to produkt najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie. Nasz asortyment cieszy się stale rosnącym uznaniem klientów. Już dzisiaj poznaj jakość proponowanych półek wiszących z pojemnikami GN i zamów odpowiednią dla Ciebie!