W obniżonej cenie
Brak opinii Niech Twoja opinia będzie pierwsza

Stół chłodniczy sałatkowy - ze szklaną witryną - Royal Catering - 368 l - na 8 pojemników GN - 136,5 x 70 cm

4699,00 zł 4999,00 zł
Cena zawiera 23% VAT.

Produkt : EX10012302

|

Model : RCLK-W368-2

Gwarancja najniższej ceny

Ostatnie sztuki

Pośpiesz się! Zostało tylko kilka sztuk!

Cena zawiera 23% VAT.

Min. cena w zł z 30 dni przed obniżką: 4999,00 zł

Gotowy do wysyłki!

Dostawa ok. środa, 24 lipca
Szt.
Rabat
Za produkt
1+
0%
4699,00 zł
3+
5%
4464,05 zł
5+
10%
4229,10 zł
10+
15%
3994,15 zł
Kluczowe informacje
  • Przestronność – 3-drzwiowa szafka i duża pojemność 368 l zapewniają miejsce na jeden pojemnik GN 1/1, cztery pojemniki GN 1/2 oraz trzy GN 1/3 i nie tylko
  • Szybkość – wydajne chłodzenie w zakresie 2-10°C zapewnione przez agregat o mocy 435 W
  • Higieniczność – szklana osłona chroniąca przed zanieczyszczeniami zewnętrznymi
  • Prostota – cyfrowy panel sterowania i funkcja automatycznego rozmrażania
  • Profesjonalizm – wysokiej jakości konstrukcja ze stali nierdzewnej z osłoną ze szkła hartowanego doskonale sprawdza się w gastronomii
Bezpieczne metody płatności
Szczegóły dostawy
Zwroty i gwarancja

OPIS PRODUKTU

Świeża żywność doskonale prezentowana w upalne dni w sałatkowym stole chłodniczym marki Royal Catering

Stół chłodniczy sałatkowy RCLK-W368-2 marki Royal Catering zapewnia świeżą żywność do serwowania lub dalszej obróbki. Profesjonalne urządzenie chłodzące od Royal Catering zostało opracowane z myślą o restauracjach, kawiarniach, barach szybkiej obsługi oraz hotelach. Produkt ten będzie też nieocenioną pomocą w pizzeriach, barach sałatkowych i lokalach serwujących kebaby i falafele.

Najlepszy wybór do przechowywania i chłodzenia żywności – uzupełnij swoje wyposażenie cateringowe!

Stół sałatkowy chłodzi w zakresie 2-10°C. Temperaturę ustawia się za pomocą cyfrowego panelu sterowania, który zawsze pokazuje aktualny poziom chłodzenia. Za utrzymanie wybranej wartości odpowiada automatyczny termostat. Agregat o mocy 435 W zapewnia szybkie osiąganie żądanej temperatury. Ponadto witryna chłodnicza ma funkcję automatycznego odszraniania, która zmniejsza koszty energii elektrycznej i zaoszczędza godziny pracy.
Duża pojemność 368 l to jedna z głównych zalet stołu chłodniczego. Lada o długości 136,5 cm pomieści jeden pojemnik GN 1/1, cztery pojemniki GN 1/2 i trzy pojemniki GN 1/3, co umożliwia równoległe przechowywanie wielu różnych produktów spożywczych. Elegancka szklana osłona chroni żywność przed zabrudzeniem, a jednocześnie prezentuje ją w równie atrakcyjny sposób. 3-drzwiowa dolna szafka z trzema półkami o nośności 30 kg każda oferuje dodatkową przestrzeń do przechowywania. Dodatkowo zintegrowana deska do krojenia zapewnia wydajną pracę.
Do stworzenia obudowy lady sałatkowej użyto wysokiej jakości stali nierdzewnej. Materiał ten jest biologicznie obojętny, dzięki czemu nie reaguje w kontakcie z żywnością, a zatem jest nieszkodliwy dla zdrowia. Ponadto cechuje się wytrzymałością i niewrażliwością na korozję, co gwarantuje długą żywotność. Osłona ze szkła hartowanego jest równie trwała i higieniczna. Wszystkie powierzchnie lady chłodniczej można bardzo szybko i dokładnie wyczyścić dzięki ich niskiej porowatości.
Za sprawą nóżek, których wysokość można regulować w zakresie do 30 mm, dostosujesz witrynę sałatkową do podłoża, aby zawsze była stabilna. Ze stołem chłodniczym Twoje produkty będą atrakcyjnie prezentowane i przechowywane w odpowiedniej temperaturze.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


Sortuj według :

Często zadawane pytania

Jakie są dokładne wewnętrzne wymiary szafki stołu chłodniczego?

Wymiary wewnętrzne to 129,5 x 50 x 59,5 cm.

Z nami jesteś

w dobrych rękach!

Dzięki dużemu doświadczeniu, chęci do oferowania doskonałej jakości i oszczędzania pieniędzy rozwijamy własne silne marki o zrównoważonym wzornictwie „Made in Germany”. Ciesząc się uznaniem ponad 1000000 zadowolonych klientów, stale rozwijamy nowe metody, aby spełnić indywidualne życzenia i wymagania.

Nasza infolinia jest otwarta dla Ciebie

pn. - pt. 8:00 - 15:00

Zaufali nam eksperci na całym świecie
Ponad 16 lat
doświadczenia w e-commerce
3 MILIONY
osób kupiło nasze produkty