W obniżonej cenie

Produkt: EX10011821

|

Model: RC-FDLB

Torba na lunchbox - termoizolacyjna - 6 x lunchbox

139,00 zł 149,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 149,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Izolacja – podszewka wykończona aluminiową folią maksymalnie zatrzymuje ciepło
  • Ergonomia – torba ładowana od góry zapewnia szybkie pakowanie i rozpakowywanie
  • Ochrona – wodoodporne materiały
  • Wygoda – wytrzymałe uchwyty do przenoszenia
  • Stabilność – przegroda mocowana na rzep, wyjmowane wzmocnienie u dołu

OPIS PRODUKTU

Torba na lunchbox - termoizolacyjna - 6 x lunchbox

Torba na lunchbox Royal Catering idealnie nadaje się do transportowania potraw. Utrzymuje gorące i zimne dania w optymalnej temperaturze. Model RC-FDLB jest niezastąpiony w restauracjach, barach, firmach cateringowych oraz innych lokalach oferujących jedzenie na dowóz. Zmieści się w nim 6 pudełek lunchbox.

Torba gastronomiczna – opis

Świetnie izolowane ścianki pozwalają utrzymać wewnątrz stałą temperaturę. Wykończenie z folii aluminiowej zapewnia maksymalne zatrzymywanie ciepła podczas transportu.

Proste i szybkie pakowanie/rozpakowywanie to zasługa wytrzymałego zamka błyskawicznego umieszczonego u góry torby lunchbox. Uchwyty po bokach zapewniają wygodne przenoszenie.

Komfortowe użytkowanie gwarantuje wyjmowana przegroda mocowana na rzep, dzieląca wnętrze na pół. Torba na lunchbox ma wyjmowane wzmocnienie dna. W górnej części torby gastronomicznej umieszczono przezroczyste okienko do wkładania rachunków i etykiet.

Jeśli oferujesz swoim klientom dowóz dań, model RC-FDLB marki Royal Catering jest dla Ciebie! Pozwala zachować odpowiednią temperaturę oraz walory smakowe zarówno zimnych, jak i gorących potraw w lunchboxach. Zamów go już dziś w oficjalnym salonie producenta.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA