Trening siłowy

Zainspiruj się blogiem expondo

Bezpieczny trening siłowy wymaga niezawodnego i solidnego sprzętu. Niemiecka marka Gymrex oferuje urządzenia spełniające te kryteria. Asortyment sklepu expondo.pl obejmuje przyrządy do ćwiczeń dla amatorów ceniących sobie trening w domu. W przedstawionej kategorii znajdują się m.in. atlasy wielofunkcyjne, poręcze do podciągania i ciężary. Prezentowane produkty nie nadają się do użytku komercyjnego.

Produkty sprawdzą się w pracy nad wszystkimi grupami mięśni. Aby jednak w pełni cieszyć się efektami wysiłku ważna jest prawidłowa dieta. Organizmowi należy dostarczać we właściwych proporcjach żywność bogatą m.in. w węglowodany i białko. Profesjonalny sprzęt do gotowania makaronu oraz ryżu czy dozowniki do płatków musli znajdziesz w ofercie marki Royal Catering.

Domowa siłownia z marką Gymrex

Często może się wydawać, że skuteczny trening siłowy to efekt regularnego odwiedzania siłowni. Identyczne rezultaty możesz jednak osiągnąć w domowym zaciszu. Wystarczy, że będziesz używać ciężarów, hantli, wyciągu czy poręczy treningowej zgodnie z indywidualnym planem. Sprzęt marki Gymrex jest uniwersalny, co sprawia, że z łatwością dopasujesz go do swoich potrzeb i umiejętności. Przykładowo sztangi mają w zestawach wymienne talerze o różnej wadze, a wyciąg do ćwiczeń trzy poziomy regulacji wysokości siedziska.

Wyposażenie domowej siłowni dostępne w naszym sklepie charakteryzuje się prostą konstrukcją, którą dopasujesz do wnętrza, a także intuicyjnym montażem. Niezbędne elementy razem z instrukcją obsługi znajdują się w zakresie dostawy. Po samodzielnym złożeniu urządzeń możesz rozpocząć trening.

Sprzęt do ćwiczeń Gymrex – urozmaicony trening

Dostępne w tej kategorii przyrządy do ćwiczeń pozwalają na kompleksowy trening siłowy. Dzięki niemu utrzymasz wszystkie partie mięśni w dobrej kondycji lub je rozbudujesz. Najbardziej wszechstronnymi artykułami z prezentowanej gamy są poręcze stacjonarne i atlasy. Każde z nich wyposażono w kilka stanowisk. Poręcze do podciągania umożliwiają m.in. podciąganie kolan, wykonywanie pompek, podciąganie na ramionach w różnych chwytach oraz wykonywanie dipów. Atlas do ćwiczeń pozwala zadbać o mięśnie np. klatki piersiowej, rąk, nóg i pośladków w różnych pozycjach.

Uniwersalność to również cecha charakterystyczna ciężarów. Gryfy z odpowiednio dopasowanymi do potrzeb obciążeniami sprawdzą się w ćwiczeniach na ramiona, plecy, biceps, triceps, klatkę piersiową i brzuch. W asortymencie znajdziesz zarówno sztangę prostą, jak i łamaną. Zestawy talerzy są dostępne w różnych wersjach wagowych np. 2 szt. po 5 kg, 4 szt. po 2,5 kg, 8 szt. po 1,25 kg oraz 2 szt. po 10 kg, 2 szt. po 5 kg, 4 szt. po 2,5 kg, 2 szt. po 1,25 kg.