(1) Ocena

Produkt: EX10050306

|

Model: ULX-MS-200

Zamiatarka ręczna - 2 szczotki boczne - 1400-2300 m²/h

669,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wydajność – dzięki 2 szczotkom bocznym o szerokości 65 cm wyczyści powierzchnię 1400-2300 m²/h
  • Profesjonalizm – dokładne czyszczenie powierzchni z kurzu, liści, piasku, żwiru, wiórów metalowych i innych zabrudzeń wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń
  • Pojemność – zbiornik na śmieci o pojemności 20 l
  • Łatwa obsługa – szybkozłączka do wygodnego opróżniania pojemnika na odpady
  • Praktyczność – uchwyt do pchania regulowany pod kątem i na wysokość, można go złożyć i schować, aby zaoszczędzić miejsce

OPIS PRODUKTU

Zamiatarka ręczna do profesjonalnego czyszczenia powierzchni wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń

Za pomocą ręcznej zamiatarki usuniesz kurz, gruz, liście, piasek, żwir, wióry metalowe lub inne zanieczyszczenia z podłóg szybko i energooszczędnie! Dzięki wydajności 1400-2300 m²/h zamiatarka oszczędzi Twój czas. Szerokość robocza 65 cm umożliwia skuteczne wyczyszczenie podłogi nawet w warsztatach, salach gimnastycznych czy magazynach oraz innych dużych pomieszczeniach.

Mała zamiatarka do dużych powierzchni i różnych zabrudzeń

Dwuetapowa zasada pracy gwarantuje dokładne rezultaty na różnych powierzchniach. 2 szczotki boczne o szerokości 65 cm usuwają grubsze zabrudzenia nawet z trudno dostępnych miejsc i narożników. Mocny wałek następnie zmiata drobny brud. Zanieczyszczenia gromadzone są w pojemniku po pojemności 20 l. Dzięki szybkozłączce łatwo wyjmiesz go z urządzenia i opróżnisz.

Ergonomiczny uchwyt do pchania można regulować na wysokość i pod kątem, aby zapewnić prostą obsługę. Gumowana rączka zapewnia wygodę nawet podczas długiego użytkowania. Cztery lekkobieżne koła o średnicy 50 mm z przodu i 200 mm z tyłu ułatwiają prowadzenie maszyny. Dzięki składanej rączce zamiatarkę można przechowywać w sposób oszczędzający miejsce. Solidna konstrukcja, wysokiej jakości wykonanie i solidne materiały zapewniają jej długą żywotność.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 1 ocenę

08.02.2023

Robi robotę