Urządzenia chłodnicze

Zainspiruj się blogiem expondo

Aby artykuły spożywcze zachowały swoją świeżość i wartości odżywcze, należy je przechowywać w odpowiedniej temperaturze. Właściwemu magazynowaniu składników i gotowych potraw służy taki sprzęt jak m.in. stół chłodniczy do pizzy lub sałatkowy. Modele od Royal Catering umożliwiają regulację temperatury w zakresie od 0 do 10 °C.

Nadstawy i nadstawki chłodnicze są kolejnym typem urządzeń niezbędnych dla gastronomii. Sprawdzą się w przechowywaniu (a jednocześnie eksponowaniu) np. sałatek, surówek, deserów oraz przystawek serwowanych na zimno. Dostępny na stronie expondo.pl sprzęt zapewnia regulację temperatury i automatyczne rozmrażanie (sygnalizowane diodą LED). Do proponowanych elementów wyposażenia kuchni można także dobrać odpowiednie pojemniki GN – również dostępne w naszym sklepie.

Niezawodne urządzenia chłodzące w gastronomii

Stal nierdzewna to wytrzymały materiał, z którego wykonuje się urządzenia gastronomiczne marki Royal Catering (w tym stoły chłodnicze). Jest nie tylko odporna na uszkodzenia mechaniczne, np. wgniecenia, zarysowania i otarcia, ale również łatwa w zachowaniu higienicznej czystości. Ma gładką powierzchnię sprawiającą, że nie przylegają do niej zabrudzenia.

Nasze urządzenia chłodnicze charakteryzują się zróżnicowaną pojemnością. Nadstawki chłodnicze mają kilkadziesiąt litrów pojemności, natomiast stoły chłodnicze aż kilkaset litrów. Wybrane modele posiadają w zestawie wyciągane ruszty, które nadają się do umieszczania na różnej wysokości za sprawą wyjmowanych prowadnic.

Stoły chłodnicze do pizzy posiadają płyty robocze ze stali nierdzewnej lub z granitu. Elementy te są odporne na korozję i umożliwiają wygodnie np. ugniatać ciasto. Produkty Royal Catering dysponują regulacją temperatury chłodzenia. Wbudowano w nie, zależenie od wariantu, np. obszerne szafki i nadstawki chłodnicze. Proponowane urządzenia gastronomiczne idealnie sprawdzą się jako wyposażenie pizzerii.

Profesjonalne chłodzenie sprzętem Royal Catering

Urządzenia chłodnicze marki Royal Catering charakteryzują się wysoką jakością. Łączą w sobie prostą, funkcjonalną konstrukcję i niezawodne podtrzymywanie odpowiednio niskiej temperatury. Oferta sklepu expondo.pl obejmuje różne modele. Są to m.in. stoły chłodnicze, które doskonale nadają się np. do przygotowania ciasta na pierogi, pizzę itp. Wybrane warianty dodatkowo wyposażono w nadstawki chłodnicze na pojemniki GN i wyjmowane ruszty.

Sprzęt gastronomiczny z logiem Royal Catering wyróżnia się wykorzystaniem wysokojakościowych materiałów. Nasze stoły robocze i szafki zlewozmywakowe, podobnie jak wiele innych produktów, zrobiono praktycznie w całości ze stali szlachetnej. Materiał ten zapewnia łatwe utrzymanie higienicznej czystości oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne. Marka proponuje wypróbowany standard w korzystnej cenie.

Ze względu na solidność konstrukcji, a także staranność wykonania urządzenia chłodnicze sprawdzą się jako wyposażenie barów, restauracji, pizzerii, piekarni, pierogarni oraz innych miejsc związanych z profesjonalnym przyrządzaniem dań. Utrzymywanie jedzenia we właściwej temperaturze to jedno z najważniejszych zadań w gastronomii. Nasze produkty pozwalają dłużej zachować świeżość i wartości odżywcze artykułów spożywczych.

Dostępne w sklepie expondo.pl urządzenia (nadstawy i stoły chłodnicze) posiadają nowoczesne termostaty. Wybrane wersje sprzętu dysponują też funkcją rozmrażania zarówno automatycznego (sygnalizowanego diodą LED), jak i ręcznego. Standardowy zakres regulacji temperatury wynosi od 0 do 10 °C.