Przetwornice samochodowe

Zainspiruj się blogiem expondo

Przetwornica samochodowa przetwarza prąd stały na zmienny, umożliwiając podłączenie różnorodnych przenośnych sprzętów elektronicznych w pojazdach. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie nie ma bezpośredniego dostępu do zasilania. Dzięki temu urządzeniu nie będziesz musiał się martwić, że w czasie podróży rozładuje Ci się telefon lub laptop – naładujesz go, wykorzystując akumulator auta. Przetwornica posłuży również jako dodatkowe źródło energii na kempingach. Marka MSW, która stworzyła oferowany sprzęt, gwarantuje najwyższą jakość połączoną z funkcjonalnością. Asortyment expondo.pl obejmuje także inne urządzenia od tego producenta. Mechanicy, kierowcy oraz pasjonaci motoryzacji docenią praktyczne mierniki grubości lakieru, efektywne polerki samochodowe oraz funkcjonalne narzędzia serwisowe.

Przetwornice – szybkie ładowanie sprzętów elektrycznych

Urządzenia od MSW cechują się wydajnością na poziomie aż 90%. Przekazanie energii elektrycznej w postaci prądu stałego do przenośnego sprzętu zapewniają dołączone w komplecie przewody z zaciskiem. Wybrane modele posiadają także adapter, który podłączysz do gniazda zapalniczki samochodowej. Port USB pozwala na szybkie oraz wygodne ładowanie np. telefonów komórkowych, tabletów, komputerów lub czytników.

Uniwersalne przetwornice nadają się również do zasilania wielu innych urządzeń, w tym np. aparatów fotograficznych, laktatorów, lampek ozdobnych, głośników czy masażerów. Możliwe jest też wykorzystanie ich w garażu jako alternatywne źródło prądu dla elektronarzędzi (szlifierek, stacji lutowniczych i innych). Rozwiązanie to świetnie sprawdzi się w razie awarii sieci elektrycznej.

Bezpieczne przetwornice do Twojego samochodu

Konwertery samochodowe wyposażono w system zabezpieczający przed przegrzaniem, który wyłącza sprzęt, gdy jego temperatura przekroczy określony poziom. Podobnie dzieje się, jeśli przetwornica zostanie podłączona do urządzenia o większej mocy niż rekomendowana. Posiada ona również ochronę przed skokami napięcia oraz zwarciem, czyniąc użytkowanie bezpiecznym oraz wygodnym.

Na expondo.pl oferujemy wiele niezawodnych produktów innych marek, które przydadzą się zarówno w profesjonalnych warsztacie, jak i w przydomowym garażu. Myjki ciśnieniowe marki hillvert pomogą utrzymać auto w czystości, a rejestratory temperatury i wilgotności utrzymać idealne warunki przechowywania zabytkowych samochodów. Wybierz już dziś produkty z oferty expondo.pl dopasowane do Twoich potrzeb!