Wciągarki linowe

Zainspiruj się blogiem expondo

Niemiecka marka MSW zadebiutowała na europejskim rynku kilka lat temu. Od tego czasu zyskała uznanie wśród właścicieli warsztatów, zakładów produkcyjnych, firm budowlanych oraz prywatnych odbiorców. Ci ostatni szczególnie polubili proste w obsłudze odizolowywacze kabli oraz stylowe bramy garażowe.

Proponowane w tej kategorii elektryczne wciągarki linowe znajdą swoje zastosowanie podczas podnoszenia/opuszczania ładunków m.in. w branży przemysłowej czy logistycznej. Dzięki solidnej obudowie odlewanej ciśnieniowo charakteryzują się zwiększoną odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

Wciągarki Proliftor – praktyczna pomoc w podnoszeniu ładunków

Wszystkie wciągarki Proliftor wyposażone są w zblocze (możesz dokupić je również osobno), które dwukrotnie zwiększa siłę uciągu. Przewodowy pilot sterujący usprawnia pracę, a awaryjny wyłącznik pozytywnie wpływa na bezpieczeństwo. Wytrzymała stalowa lina nie skręca się podczas nawijania na bęben. Cała konstrukcja jest stabilna. Wykończona została z troską o najdrobniejsze detale.

Wciągniki linowe marki MSW dostępne są w wariantach o różnych parametrach, m.in. udźwigu, mocy silnika czy prędkości podnoszenia. W bogatej ofercie sklepu expondo.pl każdy znajdzie coś dla siebie. Zapoznaj się z naszym asortymentem, a w razie ewentualnych pytań lub wątpliwości skontaktuj się z nami w wygodny dla Ciebie sposób.

Wciągarki linowe marki MSW – wysoka jakość w atrakcyjnej cenie

Wciągarki linowe to praktyczny sprzęt służący do podnoszenia lub opuszczania ładunków o dużej masie. Wykorzystuje się go na budowach, w fabrykach, magazynach i w wielu innych miejscach. Wciągniki mogą być zamocowane (specjalna obejma w komplecie) na profilu stalowym o przekroju kwadratowym albo prostokątnym. Tego typu profile znane są pod nazwą ramiona wychylne. Można je nabyć na naszych innych aukcjach.

Dzięki zastosowaniu najlepszych i najtrwalszych materiałów (m.in. stali, aluminium odlewanego ciśnieniowo) wciągarki linowe z linii Proliftor charakteryzują się długą żywotnością. Lina odporna na skręcanie sprawia, że zawieszony ładunek jest stabilny (nie obraca się). Jeżeli podczas podnoszenia nastąpi przerwa w dostawie prądu, zostanie uruchomiony hamulec (tzw. wyłącznik awaryjny). Po zastosowaniu zblocza (w każdym zestawie) siła uciągu zwiększa się dwukrotnie.

Wciągarki linowe marki MSW sterowane są za pomocą przewodowego pilota. Ich obsługa jest bardzo intuicyjna – wystarczy dokładnie zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdej wciągarki. Wszystkie urządzenia wyposażono w komplet akcesoriów, które od razu po rozpakowaniu pozwalają rozpocząć pracę. Jeśli szukasz solidnego sprzętu do podnoszenia/opuszczania ładunków i nie chcesz przepłacać, wciągarki Proliftor są właśnie dla Ciebie!