Kebab

Zainspiruj się blogiem expondo

Marka Royal Catering przedstawia wyposażenie lokali specjalizujących w serwowaniu kebaba i gyrosa. Podobnie jak w przypadku urządzeń do małej gastronomii także sprzęt do kebaba charakteryzuje się zastosowaniem wysokiej jakości materiałów (w tym stali nierdzewnej), starannym wykonaniem oraz ergonomią. Sklep internetowy expondo.pl oferuje m.in. opiekacze do kebaba i noże elektryczne do mięsa.

Dzięki prezentowanym produktom przygotujesz w swoim lokalu potrawy typu gyros, doner, shoarma czy tacos al pastor. Pamiętaj, że marka Royal Catering zapewnia wydajne produkty, sprawdzające się w profesjonalnych kuchniach przez bardzo długi czas. Już teraz poznaj nasze propozycje!

Jakie cechy powinien mieć opiekacz do kebaba?

Opiekacz do kebaba (funkcjonujący często pod nazwą piec do kebaba) to elektryczny lub gazowy sprzęt gastronomiczny, pozwalający podgrzać i usmażyć drób, baraninę czy wołowinę. Grill kebab umożliwia równomierną obróbkę termiczną mięsa dzięki obrotowemu rusztowi oraz kliku strefom grzewczym. Wybrane modele dysponują trzema strefami i sześcioma grzałkami.

Urządzanie profesjonalnej kuchni wymaga szczególnego poświęcenia uwagi higienie. W surowe wymogi sanitarne doskonale wpisuje się stal nierdzewna, która zapewnia łatwe czyszczenie maszyn z niej wykonanych. Przedstawiony materiał (wykorzystany także do kebabów elektrycznych) ma gładką powierzchnię. Bardzo szybko można z niej usunąć resztki mięsa i tłuszczu.

Wyposażenie kebaba pociąga za sobą konieczność zastosowania ergonomicznych rozwiązań. Opiekacz elektryczny powinien posiadać szufladę na tłuszcz, siatkę chroniącą mięso przez stycznością z grzałkami i szufelkę do zgarniania gotowych kawałków baraniny czy drobiu. Noże elektryczne Royal Catering mają wygodne uchwyty dobrze leżące w dłoni.

Sprzęt do kebaba – jakość i wydajność

Niezależnie od tego czy prowadzisz stacjonarny punkt gastronomiczny, czy zapraszasz swoich klientów do food trucka, potrzebujesz niezawodnego i wydajnego sprzętu. Do takich z pewnością należy opiekacz do kebaba. Modele w wersji elektrycznej charakteryzują się dużą oszczędnością energii oraz zastosowaniem maty z ogniotrwałego szamotu. Element ten minimalizuje straty ciepła poprzez zatrzymywanie go w obrębie maszyny.

Grill elektryczny do kebaba dysponuje również opcją regulacji mocy grzałek. Dzięki wspomnianemu rozwiązaniu można ustawić inną temperaturę w każdej ze stref grzewczych. Sprawia to, że mięso będzie usmażone zgodnie z gustem klientów. Atutem jest także opcja regulacji odległości między rożnem a grzałkami. Duży rozstaw idealnie sprawdza się podczas rozmrażania mięsa.

Antypoślizgowe nóżki z gumy są ważną zaletą szczególnie w przyczepach gastronomicznych i food truckach. Opiekacz do kebaba dzięki nim stabilnie ustawisz na powierzchni roboczej. Konstrukcja z trwałej stali nierdzewnej doskonale zda egzamin w każdej profesjonalnej działalności gastronomicznej.

Chcesz zaopatrzyć swój lokal w wydajny sprzęt do kebaba? Wybierz ofertę marki Royal Catering. W jej oficjalnym salonie sprzedaży znajdziesz nie tylko noże i piece, ale też krajalnice do warzyw oraz stoły chłodnicze sałatkowe. Już dziś zapoznaj się z asortymentem na stronie expondo.pl!