W obniżonej cenie

Produkt: EX10090432

|

Model: HT-CART-120

Wózek ogrodowy - z uchwytem na narzędzia, 18 przegródkami i 2 wiaderkami - 40 kg

419,00 zł 489,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 489,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Pojemność – z 18 wszechstronnymi przegródkami, 2 wiadrami (12/19 l) i uchwytem na narzędzia
  • Solidność – stabilna konstrukcja o nośności do 40 kg wykonana ze stali, wytrzymałe tworzywo sztuczne (PP) i solidne worki z poliestru
  • Mobilność – z dwoma płynnie toczącymi się kółkami do transportu narzędzi ogrodniczych, roślin i nie tylko
  • Praktyczność – wyjmowane wiaderka i wszechstronna przestrzeń do przechowywania sprawiają, że zachowanie porządku w ogrodzie, piwnicy czy szopie jest dziecinnie proste
  • Trwałość – dzięki wysokiej jakości materiałom, stabilnej konstrukcji i precyzyjnemu wykonaniu

OPIS PRODUKTU

Wszechstronny wózek ogrodowy na narzędzia, rośliny i nie tylko

Idealnie wypielęgnowany ogród bez nadmiernego wysiłku: wszechstronny wózek ogrodowy marki hillvert wesprze Cię w opiece nad Twoją posesją i zaprowadzeniu na niej porządku. W praktycznym pomocniku do siewu, pielenia czy nawożenia pomieścisz małe i duże narzędzia, rośliny, nasiona, zebrane owoce oraz warzywa lub odpady ogrodowe. Wszystkie przewieziesz szybko i wygodnie.

Wózek transportowy oszczędza Twój czas i energię

Przemyślany wózek posiada 18 przegródek do uporządkowania mniejszych narzędzi. Natomiast wszystkie przybory z długim uchwytem umieścisz na wieszaku. W dwóch wyjmowanych wiaderkach przetransportujesz ziemię, wapno, usunięte chwasty lub ścinki roślin. Dzięki pojemności 12 i 19 l oferują wystarczająco dużo miejsca na dłuższe sesje w ogrodzie – bez konieczności częstego ich opróżniania. Stabilny wózek przewiezie narzędzia i przybory o łącznym obciążeniu do 40 kg.

Uniwersalny wózek ogrodowy ma dwa lekkobieżne koła o wymiarach 80 x 17.5 mm, które z łatwością poradzą sobie nawet w trudnym terenie. Dzięki solidnej stalowej ramie, wiaderkom wykonanym z wytrzymałego tworzywa sztucznego (PP) i torbom z poliestru, wózek jest wyjątkowo trwały i będzie Ci towarzyszył przez wiele lat podczas pracy w ogrodzie. A po zakończonej pracy nadaje się do przechowywania akcesoriów, gwarantując porządek w szopie, garażu czy piwnicy.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie