Hot Dog

Zainspiruj się blogiem expondo

W sklepie expondo.pl znajdziesz profesjonalny sprzęt dla branży przemysłowej, produkcyjnej czy handlowej. Naszą wizytówką jest wyposażenie gastronomiczne dla sektoru HoReCa oraz wysokiej klasy spawarki i elektronarzędzia.

Produkty takie jak podgrzewacze do hot dogów czy grille rolkowe sprawdzą się w bufetach, stołówkach, bistrach, na stacjach benzynowych, wszystkich miejscach związanych z małą gastronomią itp.

Ze względu na niewielkie rozmiary oraz prostą obsługę, mogą być również wykorzystywane w prywatnych kuchniach. Już dziś przetestuj maszyny do robienia hot dogów od Royal Catering!

Maszyny do hot dogów od Royal Catering – niezawodna pomoc

W sklepie expondo.pl znajdziesz wszystko, czego potrzeba do zrobienia pysznych hot dogów. Bogata oferta obejmuje podgrzewacze – idealne do hot dogów francuskich oraz grille z rolkami teflonowymi lub stalowymi.

Maszyny do hot dogów, sygnowane logiem Royal Catering, są wykorzystywane jako wyposażenie barów i innych miejsc związanych z małą gastronomią. Ze względu na niewielkie rozmiary, prostą obsługę oraz klasyczny, uniwersalny design doskonale sprawdzą się w prywatnych kuchniach.

Elektryczny podgrzewacz do parówek (czyli tzw. roller grill) wykonany został z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu cieszy się długą żywotnością i niezawodnością. Podgrzewacz do hot dogów ze stali nierdzewnej (trzpienie) oraz hartowanego szkła (cylinder) odporny jest na korozję, a także uszkodzenia mechaniczne typu zarysowania, wgniecenia, obicia.

Te profesjonalne urządzenia gastronomiczne spełniają standardy wyznaczane przez normy opisane w HACCP, GMP, GHP. Oferowany sprzęt kuchenny skonstruowano w taki sposób, aby maksymalnie uprościć jego czyszczenie.

Stanowi on praktyczną pomoc podczas codziennej pracy. Nowoczesne komponenty sprzyjają precyzyjnej kontroli temperatury. Urządzenia od Royal Catering zapewniają równo przypieczone parówki.

Roller grill i podgrzewacz do hot dogów? Tylko od Royal Catering!

Jeśli naprawdę lubisz hot dogi, pomyśl o profesjonalnym sprzęcie gastronomicznym do ich przyrządzania. Niezależnie od tego, czy prowadzisz punkt z małą gastronomią, czy też planujesz urozmaicić swoje domowe menu, najlepsze będą urządzenia kuchenne od Royal Catering.

Grille rolkowe oraz podgrzewacze do hot dogów pozwalają w krótkim czasie zrobić równo przypieczone parówki. Regulacja temperatury i czasu grzania zapewnia stałą kontrolę nad obrabianym produktem.

Za pomocą podgrzewaczy przygotujesz klasyczne hot dogi francuskie. Cylinder, z hartowanego szkła, służy do gotowania parówek, a sztangi (ze stali nierdzewnej) do podgrzewania bułek. Z kolei podgrzewacze rolkowe umożliwiają delikatne grillowanie nie tylko kiełbasek, kabanosów itp.

Każdy roller grill wyposażony został w zdejmowane pokrywy oraz szufladę na tłuszcz, które sprzyjają utrzymaniu czystości. Urządzenia gastronomiczne do robienia hot dogów posiadają solidne, antypoślizgowe nóżki. Dzięki nim grille i podgrzewacze stabilnie trzymają się blatu.

Mogą być one wykorzystywane w mobilnych punktach gastronomicznych typu food trucki. Podobnie jak maszyny do waty cukrowej i maszyny do popcornu sprawdzą się podczas festynów, imprez okolicznościowych, festiwali itp.