Klipsownice

Zainspiruj się blogiem expondo

Klipsownice marki Royal Catering pozwalają łatwo i szybko pakować wędliny oraz inne produkty, nie tylko spożywcze. Proponowane modele nadają się do faszerowania osłonek naturalnych (jelit) i sztucznych (siatek, worków, folii). Wykonanie z solidnej stali, w tym szlachetnej, zapewnia możliwość regularnej, codziennej eksploatacji sprzętu. Dostępna w sklepie expondo.pl klipsownica jest doskonałym uzupełnieniem urządzeń Royal Catering do obróbki mięsa i wędlin.

Uzupełnienie sprzętu masarskiego

Klipsownica do kiełbas to urządzenie gastronomiczne użyteczne w masarni i przydomowej wędzarni. Umożliwia szybkie, sprawne i higieniczne pakowanie nawet dużej ilości wędlin. Sprawdza się w ostatnim etapie produkcji kiełbasy, co czyni ją zwieńczeniem całej gamy artykułów Royal Catering przeznaczonej do obróbki mięsnych wyrobów.

Piły do kości, niezastąpione m.in. w sklepach mięsnych, szatkownice kuchenne oraz wilki do mięsa to sprzęt gastronomiczny pozwalający higienicznie pracować. Modele wykonano z wysokiej jakości stali szlachetnej. Charakteryzuje się ona wyjątkowo gładką powierzchnią, do której nie przylegają zabrudzenia. Do czyszczenia wystarczy woda z dodatkiem łagodnego detergentu.

Klipsownice od Royal Catering są urządzeniami o dużo szerszym zastosowaniu niż tylko w masarstwie. Maszyny te sprawdzą się w zamykaniu różnego rodzaju produktów w opakowaniach takich jak siatki, torby i worki. Pieczywo, owoce, warzywa, chemia gospodarcza to kilka z przykładów artykułów, które można pakować za pomocą klipsownicy.

Proponowany sprzęt gastronomiczny zda egzamin także w zakładach produkcyjnych, handlowych, hurtowniach, magazynach oraz wielu innych miejscach. Dzięki wytrzymałej konstrukcji klipsownice nadają się do regularnego, codziennego użytku przez wiele lat. Oferta sklepu expondo.pl obejmuje również niezbędne akcesoria – klipsy do zamykania torebek.

Wysokiej jakości klipsownice do kiełbas

Klipsownice do kiełbas to nieodzowne urządzenia dla wszystkich osób zajmujących się obróbką mięsa i wędlin. Marka Royal Catering wyszła naprzeciw ich potrzebom, dlatego umieściła w swojej ofercie m.in. wydajne wilki do mięsa, krajalnice, nadziewarki do kiełbas i piły do kości. Klipsownica jest urządzeniem umożliwiającym szybkie oraz higieniczne zamknięcie wędliny w osłonce.

Obsługa dostępnych w tej kategorii maszyn wyróżnia się dużą łatwością. Urządzenie gastronomiczne takie jak zamykarka do worków ma manualną dźwignię, którą wystarczy nacisnąć, aby klips zagiął się na opakowaniu. Śruba do regulacji pozwala dopasować siłę zacisku do specyfiki pakowanego produktu.

Klipsownica ręczna posiada jeszcze jedną zaletę – jest bardzo prosta w konserwacji. Wybrane warianty klipsownic marki Royal Catering wyposażono w otwór smarowania dźwigni, do którego należy wlać kilka kropel oleju. Dbałość o mechanizm zapewni maszynie długie i bezawaryjne działanie.

Produkty w bogatym asortymencie sklepu expondo.pl wyróżniają się wysoką jakością i funkcjonalnością. Posiadamy duże doświadczenie, uważnie wsłuchujemy się w uwagi klientów. Dzięki temu gwarantujmy Ci, że nasz sprzęt sprawdzi się w profesjonalnej eksploatacji. Duża część oferty to wyposażenie gastronomii, w tym opisywane klipsownice do kiełbas marki Royal Catering.