Krajalnice do kiełbasy

Zainspiruj się blogiem expondo

Marka Royal Catering stworzyła profesjonalne krajalnice do kiełbasy, które doskonale sprawdzą się jako wyposażenie gastronomicznych kuchni, stołówek, bistr, bufetów itp. Są szczególnie polecane do food trucków, imbisów itp.

Oferowane urządzenie tnie pętelko na równe kawałki. Mogą one posłużyć do przyrządzenia popularnych, niemieckich currywurst, gulaszu, bigosu, fasolki po bretońsku i wielu innych dań. Plasterki kiełbasy (podane z sosem) stanowią również pomysłową przekąskę.

Krajalnice do kiełbasy – praktyczne akcesoria gastronomiczne

Obudowa maszynki do krojenia wykonana została ze stali szlachetnej odpornej na korozję oraz uszkodzenia mechaniczne. Dzięki czterem przyssawkom manualna krajalnica do kiełbasy nie przesuwa się po stole roboczym lub innych meblach ze stali nierdzewnej.

Sprzęt zaprojektowano z myślą o jego łatwym czyszczeniu (m.in. wyjmowany tylny element, możliwość mycia w zmywarce) i wygodnej eksploatacji (prosty mechanizm dźwigni). Noże długo pozostają ostre, dlatego krajalnica to sprzęt na lata.

Urządzenia gastronomiczne, takie jak opisywana maszynka, znacznie usprawniają pracę i przyspieszają czas przygotowywania posiłków. Sprzęt zajmuje mało miejsca, a jego uniwersalny design harmonizuje z pozostałym wyposażeniem. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz wysokojakościowe akcesoria kuchenne w atrakcyjnej cenie.

Profesjonalne krajalnice gastronomiczne od Royal Catering

Krajalnica gastronomiczna marki Royal Catering została stworzona po to, aby maksymalnie usprawnić plastrowanie kiełbasy w profesjonalnych kuchniach, restauracjach, punktach małej gastronomii itp. Maszynka zrobiona jest ze stali szlachetnej, dlatego wykazuje dużą odporność na otarcia, obicia i inne uszkodzenia mechaniczne. Sprawdzi się podczas codziennej, intensywnej eksploatacji. Charakteryzuje się solidną konstrukcją i długą żywotnością.

Manualną krajalnicę do kiełbasy zaprojektowano z myślą o wygodnym czyszczeniu. Łatwo ją rozłożyć na części, a następnie umyć (zarówno w zmywarce, jak i pod strumieniem bieżącej wody). Sprzęt doskonale nadaje się do przyrządzania tzw. kiełbasek curry. Sprawdzi się również w pracy z produktami wegetariańskimi i wegańskimi, takimi jak cukinia, ogórek, tofu itp. Pod nożami zaplanowano wolną przestrzeń, którą można wykorzystać na podłożenie talerza, miski itp.

Zachęcamy do zapoznania się z innymi urządzeniami ułatwiających obróbkę mięsa oraz wędlin. Ich ostre noże poradzą sobie nie tylko z wędlinami, ale i żółtym serem. Podobnie jak krajalnice do kiełbasy nadają się do profesjonalnego wykorzystania. Oferta expondo.pl obejmuje tak różne urządzenia jak spawarki MMA, elektronarzędzia czy wagi. Wszystkie produkty łączy duża niezawodność i najwyższa jakość.