Krajalnice

Zainspiruj się blogiem expondo

Gastronomiczne krajalnice wyszły spod skrzydeł niemieckiej marki Royal Catering – doświadczonego i uznanego producenta profesjonalnego wyposażenia dla branży HoReCa. Ich znakiem rozpoznawczym jest solidna, aluminiowa obudowa oraz ostre tarcze tnące wykonane ze specjalnej stali. Praktyczne rozwiązania konstrukcyjne (takie jak nóżki, uchwyty i osłony) zwiększają nie tylko ergonomię pracy, ale również jej bezpieczeństwo.

Elektryczne krajalnice do mięsa oraz sera dostępne są w kilku wariantach (seria PRO i EXPERT), dzięki czemu z łatwością dobierzesz sprzęt dostosowany do potrzeb i realiów twojego lokalu. Oferowane urządzenia gastronomiczne pozwalają na swobodną (bezstopniową) zmianę grubości cięcia. Posiadają wydajny, wentylowany silnik oraz płynny mechanizm przesuwania noży.

Wszystkie krajalnice w sklepie expondo.pl (w tym krajalnice do ziemniaków oraz te do warzyw i owoców) zostały skonstruowane z myślą o wieloletniej eksploatacji w całym sektorze HoReCa. Dzięki przemyślanej konstrukcji, a także wysokojakościowym materiałom charakteryzują się długą żywotnością oraz łatwym czyszczeniem. Właściwości antykorozyjne sprawiają, że można je myć z użyciem wody i delikatnych detergentów.

Krajalnice od Royal Catering – pomoc w profesjonalnej kuchni

Opisywany sprzęt gastronomiczny od Royal Catering usprawnia codzienną pracę w restauracjach, profesjonalnych kuchniach, sklepach itp. Krajalnice elektryczne cieszą się zaufaniem i uznaniem wśród zawodowych kucharzy. Spotkać je można niemal we wszystkich miejscach związanych z obróbką mięsa i wędlin.

Krajalnice w różnych wariantach – wybierz swój ulubiony!

Chcesz szybko pokroić na równe plastry wędliny, sery, warzywa, chleb albo owoce? Pomyśl o profesjonalnej krajalnicy. Te oferowane przez markę Royal Catering sprawdzą się w sklepach mięsnych, restauracjach, firmach cateringowych i innych miejscach związanych z branżą HoReCa. Ten solidny, wytrzymały sprzęt może być wykorzystywany codziennie i to przez lata.

W przeciwieństwie do czasochłonnego krojenia ręcznego, elektryczne krajalnice zapewniają bezpieczeństwo oraz równe, perfekcyjne plastry. Pozwalają w zaledwie chwilę przygotować dużą liczbę talarków. Ma to szczególne znaczenie w punktach zbiorowego żywienia, a także na stoiskach mięsnych, przed którymi często ustawia się pokaźna kolejka klientów.

Krajalnice od Royal Catering charakteryzują się solidną konstrukcją. Dzięki regulowanym, antypoślizgowym nóżkom można je ustawić na dowolnym blacie (np. stole roboczym, stole chłodniczym). Wykonane zostały ze specjalnie wypolerowanego aluminium, dlatego są bardzo wytrzymałe i łatwe do umycia. Wszystkie modele, dostępne w tej kategorii, posiadają właściwości antykorozyjne. Oznacza to, że do ich czyszczenia można używać wody i delikatnych detergentów.

Profesjonalne krajalnice, razem z takimi urządzeniami jak napełniacze do kiełbasy czy wilki do mięsa tworzą kompleksowe wyposażenie miejsc zajmujących się obróbką mięsa. Sprzęt gastronomiczny od Royal Catering, wykonany według wysokich, niemieckich standardów, odpowiada wymaganiom (higienicznym, jakościowym) stawianym właścicielom restauracji, barów, bufetów itp.