Produkt: EX10060498

|

Model: MSW-WL450

Tokarka do drewna - 500W - 2700 obr./min

1029,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wydajność – silnik 500W, regulacja 690-2700 obr./min
  • Użyteczność – do twardego i miękkiego drewna
  • Praktyczność – płyta czołowa 80 mm
  • Precyzja – regulacja prędkości, położenia konika tokarskiego i podparcia
  • Bezpieczeństwo – przełącznik KJD, szczelne przyciski, gumowe nóżki

OPIS PRODUKTU

Tokarka do drewna

Tokarka marki MSW może być stosowana do różnorodnych prac związanych z obróbką drewna. Pozwoli wytoczyć wysokiej jakości produkty (miski, talerze, nogi do stołu itp.) o wyjątkowych cechach. Model MSW-WL450 to idealny sprzęt zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów. Sprawdzi się też jako wybór dla osób, poszukujących niedrogiej, pierwszej tokarki.

Tokarka do drewna dla majsterkowiczów - opis

Dużą efektywność urządzenia gwarantuje silnik o mocy 500 W. Podczas toczenia twardych lub miękkich gatunków drewna przydatna jest regulacja prędkości w odpowiednim do potrzeb zakresie 690-2700 obr./min. Sprzęt marki MSW posiada 5 prędkości: 690 / 1000 / 1400 / 1980 / 2700 obr./min.

Użyteczną maszynę dostosowano do toczenia bez wrzeciona po połączeniu z gwintem płyty czołowej 80 mm. Jest ona zwykle używana do wytwarzania misek lub innych przedmiotów niemogących być obsługiwanych konikiem.

Szczelne przyciski modelu MSW-WL450 chronią wnętrze maszyny przed dostaniem się do środka pyłu i kurzu. Dzięki temu brud nie spowoduje uszkodzenia mechanizmu, a guziki mają bardzo długą żywotność.

Precyzja użytkowania wynika z regulacji konika, która dostosowuje urządzenie do obrabianych przedmiotów. Wystarczy poluzować dźwignię i przesunąć żeliwny konik tokarski do pożądanej pozycji. Tokarka MSW-WL450 ułatwia pracę za pomocą podparcia narzędzia obrotowego, którego położenie można dostosować w równie prosty sposób. Należy jedynie zwolnić blokadę i umieścić podstawę w preferowanym miejscu.

Bezpieczeństwo zostało zagwarantowane przez przełącznik KJD, który zapobiega nieoczekiwanemu rozruchowi silnika. Jedynym sposobem na jego włączenie jest naciśnięcie guzika przez użytkownika.

Model MSW-WL450 cechuje się wyjątkową stabilnością dzięki gumowym nóżkom. Jednocześnie chronią one powierzchnię przed ewentualnymi zarysowaniami. Urządzenie marki MSW wyróżnia się wykonaniem najwyższej jakości i funkcjonalnością. Zamów tokarkę do drewna już dziś i odkryj jej zalety.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie