Wiertarki magnetyczne

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 16 z 16 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!

Szukasz uniwersalnego urządzenia do wiercenia w pionowej pozycji, gwintowania, pogłębiania i cięcia pierścieniowego? Wiertarki magnetyczne niemieckiej marki MSW idealnie nadają się do wymienionych czynności. Zostały wyposażone w magnes o dużej sile przyciągania, co pozwala bezpiecznie pracować nawet podczas braku energii elektrycznej. Oferowane magnesówki sprawdzą się w profesjonalnym zastosowaniu, np. w branży remontowej, budownictwie i przemyśle stoczniowym.

Podobnie jak inne produkty dostępne w naszym sklepie także wiertarki magnesowe charakteryzują się dużą mocą, wydajnym działaniem oraz starannością wykonania. W kompletach razem z elektronarzędziem znajdują się niezbędne akcesoria, m.in. klucz wiertarski i oprawka wiertarska.

Wiertarka magnetyczna MSW

Sklep expondo.pl oferuje modele o zróżnicowanych parametrach, co pozwala dopasować klientowi sprzęt odpowiedni do swoich potrzeb. Poszczególne warianty różnią się m.in. mocą silnika, siłą przyciągania magnesu i prędkością obrotów. Każda prezentowana wiertarka magnesowa jest bardzo prosta w obsłudze dzięki umieszczeniu wszystkich elementów sterujących po jednej stronie urządzenia. W opisywanej kategorii znajdują się również niezwykle praktyczne wiertarki pionowe, które nie posiadają magnesu.

Niezależnie od modelu każda magnesówka marki MSW charakteryzuje się zastosowaniem rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo eksploatacji. Oprócz elektromagnesu o przyciąganiu np. 11500 N sprzęt wyposażono w dodatkowy pasek podtrzymujący. Oba elementy sprawiają, że narzędzi można używać nawet w momencie braku energii elektrycznej. Wyłącznik magnetyczny RCD chroni przed porażeniem prądem i przypadkowym włączeniem. Komplety zawierają dodatkowy bezpiecznik.

Uniwersalna magnesówka z akcesoriami

Modele marki MSW zaopatrzono w niezbędne akcesoria, w tym uchwyt wiertarski i klucze imbusowe. Walizka umożliwia ich wygodne przechowywanie oraz przenoszenie. Praktycznym dodatkiem jest system chłodzenia wiertła. Składa się ze zbiornika o pojemności 300 ml i rurki. Dzięki niemu w łatwy sposób schłodzisz wiertło za każdym razem, co przekłada się na niższe koszty konserwacji.

Duża precyzja pracy wiertarką magnesową wynika z użycia poziomicy, która zapewnia zachowanie wybranego kąta. Narzędzie dysponuje zmianą kierunku wiercenia, co szczególnie przydaje się podczas gwintowania. Magnesówka MSW pozwala bezstopniowo regulować prędkość.