Piły tarczowe

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 16 z 16 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!

Wydajne piły tarczowe niemieckiej marki MSW służą do obróbki rozmaitych materiałów, m.in. drewna i kamienia. W zależności od potrzeb dobierzesz odpowiednią do Twojego warsztatu, stolarni czy zakładu kamieniarskiego. Są to sprzęty skierowane zarówno do profesjonalistów, jak i odbiorców prywatnych. Klienci, którzy je wybrali, chętnie kupują także: opalarki oraz przecinarki do glazury.

Szybkie i bezpieczne cięcie

Oferta uznanej na rynku elektronarzędzi marki MSW została doceniona dzięki wysokim walorom eksploatacyjnym. Piły tarczowe umożliwiają w zależności od modelu błyskawiczne przecięcie różnych przedmiotów: desek, cegieł, płytek, betonu itp. Wygodna regulacja nachylenia ułatwia obróbkę materiałów pod rozmaitym kątem. Precyzyjną pracę ułatwiają kątomierze.

Efektywność idzie w parze z bezpieczeństwem. Osłony na ostrza oraz wysokie klasy ochrony sprawiają, że praca przebiega zgodnie z zasadami BHP.

Piły tarczowe w atrakcyjnej cenie

Pilarki tarczowe to elektronarzędzia wykonane zgodnie z wysokimi niemieckimi standardami jakości. Wszystkie modele przeszły drobiazgową kontrolę jakości oraz testy techniczne, dzięki którym mamy pewność, ze do Twoich rąk trafi sprzęt o poszukiwanych parametrach użytkowych.

Zapoznaj się z ofertą innych naszych artykułów dla profesjonalistów dostępnych w dziale „Warsztat”. Wśród nich na pewno znajdziesz produkty, które pozwolą usprawnić funkcjonowanie Twojej działalności. Sprawdź nasze meble warsztatowe, narzędzia blacharskie i nagrzewnice.