Opalarki

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 3 z 3 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!

Bardzo praktyczne opalarki stanowią sprzęt niezwykle użyteczny w różnych branżach – budowlanej, naprawczej, remontowej, a nawet ogrodnictwie i w firmach porządkowych. Wyposażając swój warsztat pracy, wybierz także inne elektronarzędzia marki MSW: młoty wyburzeniowe, przepychacze do rur oraz bardzo funkcjonalne wciągarki z suwnicą elektryczną.

Opalarki do okien i wypalarki do chwastów

W asortymencie sklepu expondo.pl znajdują się różnorodne urządzenia generujące podmuch gorącego powietrza. Dla budowlańców i osób zajmujących się wykończeniówką stworzono opalarki. Są doskonałym sprzętem do usuwania pozostałości ze starych farb, lakierów oraz oklein. Można ich użyć do renowacji drewnianych futryn, drzwi, podłóg, a także starych mebli. Szybko i sprawnie przygotują również do pomalowania metalową balustradę lub ogrodzenie.

Osobom walczącym z pokrzywami na ozdobnych klombach lub perzem wyrastającym spomiędzy płyt na wybrukowanym podjeździe polecamy wypalarki do chwastów. Ergonomiczne elektronarzędzie skutecznie niszczy wszelką roślinność zielną i niewielkie krzewinki. Termiczne usuwanie chwastów nie wymaga stosowania silnych herbicydów; jest bezpieczne dla ludzi oraz środowiska. Pielenie „elektryczną haczką” to wygoda i efektywność.

Opalarki – jakość w atrakcyjnej cenie

Szukasz trwałego i godnego zaufania sprzętu do Twojego zakładu usługowego? Oprócz artykułów MSW posiadamy także urządzenia dla profesjonalistów innych uznanych marek, np. podnośniki magnetyczne od Steinberg Systems oraz zgrzewarki kondensatorowe marki Stamos Germany. Cechą charakterystyczną produktów z naszej oferty są wysoka jakość i atrakcyjna cena. Wszystkie przechodzą szereg wymagających testów. Nadzór niemieckich inżynierów gwarantuje, że od momentu stworzenia projektu do chwili opuszczenia taśmy montażowej, urządzenia powstają w oparciu o najwyższe standardy.

Zapoznaj się z proponowanymi opalarkami, które kuszą wysokimi walorami użytkowymi. Już dzisiaj zamów sprzęt z dostawą pod wskazany adres!