Produkt: EX10012600

|

Model: RCIS-1000

Kruszarka do lodu - 200 W - 320 obr./min - 2,5 l - funkcja cofania - Royal Catering

799,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Siła – z mocą 200 W do 320 obr./min
  • Wydajność – wytwarzaj duże ilości kruszonego lodu dzięki pojemności 2,5 l
  • Profesjonalizm – duża wylewka do szybkiej i higienicznej pracy oraz funkcja cofania
  • Bezpieczeństwo – automatyczne wyłącza się po otwarciu pokrywy oraz stabilnie stoi dzięki antypoślizgowym gumowym nóżkom
  • Trwałość – ostrze i pojemnik wykonane ze stali nierdzewnej, a obudowa z wytrzymałego tworzywa sztucznego

OPIS PRODUKTU

Kruszarka do lodu do mrożonych margarit, daiquiris lub mojito

Mrożone margarity, daiquiris czy mojito przywodzą Ci na myśl najbardziej udane imprezy z dużą liczbą gości? Kruszony lód jest niezbędnym składnikiem zarówno pod względem smaku, jak i wyglądu do wielu klasycznych koktajli. Dzięki kruszarce do lodu z oferty gastronomicznej Royal Catering błyskawicznie wyprodukujesz duże ilości orzeźwiających napojów! Podasz je swoim gościom w barach, kawiarniach lub restauracjach.

Elektryczna kruszarka do lodu, która łączy wydajność i trwałość

Kruszarka do lodu świetnie nadaje się do ciągłego użytkowania w placówkach gastronomicznych. Imponuje mocnymi walorami technicznymi oraz wytrzymałymi materiałami. Dzięki mocy 200 W elektryczna kruszarka do lodu działa z prędkością do 320 obr./min. Ostrze ze stali nierdzewnej niezawodnie kruszy nawet duże ilości kostek lodu. Wkłada się je do pojemnika 2,5 l również wykonanego ze stali nierdzewnej. Gotowy pokruszony lód szybko i higienicznie wypada przez duży dziobek. Idealny sposób, aby uszlachetnić każdy koktajl!

Priorytetem jest długotrwała funkcjonalność. Wszystkie wrażliwe elementy wyprodukowano z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Obudowa, wylewka i pokrywa wykonane zostały z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Automatyczne wyłączanie gwarantuje Ci bezpieczeństwo kruszarki do lodu elektrycznej przez cały czas. Po otwarciu pokrywy sprzęt niezawodnie wyłącza się, co sprawia, że nie skaleczysz się podczas wytwarzania lodu. Antypoślizgowe gumowe nóżki zapewniają bezpieczną podstawę. Zapobiegają też zarysowaniom powierzchni, nawet przy intensywnym użytkowaniu. 

DANE TECHNICZNE