Generator ozonu - 10000 mg/h
559,00 zł z VAT

Generator ozonu - 10000 mg/h

Producent: ulsonix | Nr artykułu: EX10050237 | Model: AIRCLEAN 10G-WM2

Generator ozonu - 10000 mg/h
Generator ozonu - 10000 mg/h
Generator ozonu - 10000 mg/h
Generator ozonu - 10000 mg/h
Generator ozonu - 10000 mg/h
Generator ozonu - 10000 mg/h
Generator ozonu - 10000 mg/h
Zdjęcie 360°
Kliknij, aby otworzyć galerię
559,00 zł

z VAT

 • Darmowa wysyłka

  ?

  Wysyłka natychmiastowa. Czas dostawy ok. 1-3 dni roboczych

 • 30 dni na rezygnację

  ?
 • 3 lata gwarancji

Gotowe do natychmiastowej wysyłki Jeżeli zamówisz i dokonasz opłaty w przeciągu 0 godz.25 min, to przesyłka zostania nadana jeszcze dziś.

Najważniejsze cechy produktu

 • 10000 mg na godzinę
 • Timer do 3 godzin
 • Łatwy transport
 • Energooszczędność
 • Duża stabilność

 • Wysoka wydajność – przy produkcji ozonu sięgającej 10000 mg/h eliminuje nawet najbardziej uciążliwe zapachy
 • Timer do 3 godzin – urządzenie sterowane jest przez minutnik
 • Niskie zużycie energii – redukcja opłat za prąd
 • Mobilność – lekkość, kompaktowy rozmiar i wygodna rączka
 • Łatwa obsługa – możliwość samodzielnej wymiany płytki ceramicznej

Ozonator do 10000 mg/h

Funkcjonalny generator ozonu marki ulsonix stanowi sprzęt niezbędny podczas dezynfekcji oraz usuwania nieprzyjemnych zapachów z różnego rodzaju pomieszczeń, pojazdów oraz łodzi. Model AIRCLEAN 10G-WM2 sprawdzi się także podczas odgrzybiania klimatyzacji w samochodach.

Urządzenie do ozonowania powietrza – opis

Wydajne urządzenie produkuje w godzinę do 10000 mg ozonu. Dzięki temu precyzyjnie dobierzesz wartość do rozmiarów obiektu. Ozonator poprawi jakość powietrza, zniszczy grzyby, pleśnie, a także rozmaite alergeny bez wykorzystania dodatkowych substancji chemicznych.

Praktyczna funkcja timer pozwala na zaprogramowanie czasu pracy do maks. 3 godzin. Urządzenie jest kompaktowe oraz łatwe w transporcie.

Oferowany ozonator marki ulsonix przyda się zarówno w prywatnych domach, magazynach, restauracjach, jak i miejscach użyteczności publicznej typu szkoły czy urzędy. Charakteryzują go wygodna obsługa, efektywność, a także praktyczne elementy konstrukcyjne. Trwała malowana proszkowo obudowa, antypoślizgowe nóżki oraz rączka do przenoszenia decydują o atrakcyjności generatora ozonu model AIRCLEAN 10G-WM2.

Przekonaj się, jak skuteczne jest działanie ozonu na bakterie i grzyby pleśniowe! Badania przeprowadzone przez Sanepid wykazały, że proces ozonowania wykonany generatorem ulsonix może stanowić doskonałe uzupełnienie tradycyjnych sposobów dezynfekcji i usunie zanieczyszczenia biologiczne nawet z trudno dostępnych miejsc.

https://media.expondo.de/pdf/emaks/ozone-generators-tests-pl.pdf  

Pobierz znak ostrzegawczy informujący o dezynfekcji przestrzeni.

https://media.expondo.de/pdf/emaks/Ozone_Generators_Door%20_Sticker.pdf  

Model
AIRCLEAN 10G-WM2
Nr katalogowy
10050237
Stan artykułu
Nowy
Zasilanie
230 V
Moc
100 W
Wydajność
Do 10000 mg/h
Wentylator
97,5 m3/h
Timer
Tak
Liczba bezpieczników
1
Materiał obudowy
Stal malowana proszkowo
Uchwyt na kabel
Nie
Wymienna płytka w zestawie
Nie
Pilot
Nie
Przewód zasilający
1,5 m
Wymiary (DxSxW)
23,50 x 17,50 x 16,00 cm
Waga
2,85 kg
Wymiary wysyłki (DxSxW)
30,00 x 26,00 x 24,00 cm
Waga wysyłki
3,40 kg
Instrukcja obsługi
Zakres dostawy
Oferujemy następujący komplet:
 • Ozonator
 • Przewód zasilający
 • Bezpiecznik
 • Instrukcja obsługi
Całość jest dobrze zabezpieczona na czas transportu.

Jak korzystać z ozonatora?

Generator może być używany do dezynfekcji i usuwania nieprzyjemnych zapachów z pokojów i samochodów. Należy pamiętać, że ludzie i zwierzęta nie mogą przebywać w pomieszczeniu podczas ozonowania. W sytuacji, gdy musisz wejść do pokoju, musisz go jak najszybciej opuścić oraz mieć na sobie specjalne ubranie ochronne i maskę inhalacyjną z odpowiednim wkładem. Po zakończeniu procesu wietrz pomieszczenie przez 15-30 min. Nie wchodź do niego przez przynajmniej 2 godziny po ozonowaniu. Pamiętaj, żeby nie produkować więcej ozonu niż potrzeba. Nie wdychaj go bezpośrednio z urządzenia. Ozonu nie wolno używać w otoczeniu łatwopalnych gazów ani materiałów wybuchowych.

Po co mi odłączany kabel?

Otrzymujesz wszechstronność. Możesz użyć przedłużacza lub wymienić go w zależności od potrzeb np. na 3-4 m.

Czym jest ozon?

Ozon (oznaczany 03 i nazywany trójatomowym tlenem) jest cząsteczką składającą się z trzech atomów tlenu. Tworzy on warstwę w stratosferze, która chroni wszystkie organizmy na Ziemi przed promieniowaniem UV. Jest wyjątkowo reaktywny. Łatwo wchodzi w reakcje z substancjami takimi jak amoniak, które mogą zapobiegać nieprzyjemnym zapachom.

Jak działają generatory ozonu?

Większość generatorów ozonu działa w następujący sposób: najpierw powietrze jest zasysane z tyłu urządzenia za pomocą wbudowanego wentylatora. Kiedy powietrze znajduje się w środku generatora, zostaje oczyszczone z zarazków i bakterii za pomocą filtra. Następnie jest kierowane przez ceramiczne płytki. Tam tlen przekształca się w ozon poprzez wyładowanie elektryczne.

Do czego używa się generatorów ozonu?

Generatory ozonu idealnie odświeżają powietrze i poprawiają jego jakość w zamkniętych przestrzeniach. Ze względu na wysoką reaktywność ozon może łatwo neutralizować przykre zapachy.

Uwaga o bezpieczeństwie

Ozon w dużych stężeniach jest toksyczny, a zatem szkodliwy dla zdrowia. Należy zawsze przedsięwziąć niezbędne środki ostrożności, aby uniknąć niekontrolowanego uwalniania ozonu. Ozonatory powinny być obsługiwane wyłącznie przez specjalistów. Dla jak najbardziej wydajnego działania rekomendujemy wymianę płytki ceramicznej przy intensywnym wykorzystywaniu (ponad 8 godzin dziennie) co 6 miesięcy, przy standardowym użytkowaniu (4-6 godzin dziennie) co 12 miesięcy, przy mało intensywnym użytkowaniu (poniżej 4 godzin dziennie) co 18-24 miesiące. Ulsonix oferuje wysokiej jakości obsługę i dostarcza części zużywalne na obszarze Europy.

Jak długo można używać filtra? Czy można go myć pod wodą?

To zależy od częstotliwości używania sprzętu i warunków, w których on działa. Filtr może być myty pod wodą, ale należy go potem dobrze wysuszyć.

Czy ozonatory wyłączają się automatycznie po użyciu funkcji timer?

Tak. Wyłączają się automatycznie, kiedy zatrzymuje się timer.

Jak powinienem ustawić czas pracy ozonatora z serii wyposażonej w wyświetlacz? Instrukcja obsługi zawiera jedynie informację o programie automatycznym. Jaki czas należy ustawić, aby mieć pewność, że ozonator będzie skuteczny?

W serii z wyświetlaczem wszystkie programy są wstępnie zdefiniowane. Możesz swobodnie zmieniać czas ozonowania, przerwę i liczbę cykli. Zakres, w jakim należy ustawić ozonator, zależy od objętości pomieszczenia i wydajności ozonatora. Tabela z wyborem czasu dopasowanego do kubatury znajduje się w instrukcji.

Czy informacja o wymianie płytki ceramicznej co sześć miesięcy dotyczy wszystkich ozonatorów? Jak często wymieniacie lampę?

To jest czas orientacyjny. Należy pamiętać, że wymiana płytki będzie zależeć od częstotliwości użytkowania. Lampa jest wymieniana, gdy przestaje działać.

Czy wszystkie ozonatory pracują z ceramicznymi płytkami? Czy macie w ofercie model tylko z lampą UV?

Nie mamy modelu tylko z lampą UV. Wszystkie ozonatory wyposażono w płytki, aby generować ozon. Kiedy rozpoczyna się produkcja ozonu, lampa również się włącza. Nie można włączyć samej lampy.

Czy seria ECO poza lampami ma też wbudowane płytki?

Seria ECO wiąże się z faktem, że nie ma tam lampy. Ponadto produkty ECO mają timer zamiast cyfrowego sterowania. Każdy ozonator wyposażono w płytki ceramiczne do generowania ozonu.

Jak bardzo skomplikowana jest wymiana części zamiennych?

Filtr powietrza może wymienić każdy. Wymiana płytek nie jest prostą czynnością, dlatego wymagany jest autoryzowany i doświadczony serwisant.

Jak najlepiej wybrać wydajność ozonatora do objętości pomieszczenia? Do jakiej kubatury pasuje 5 g, 7 g, 10 g, 15 g i 20 g?

W instrukcji znajduje się tabela. Ważniejszy jest fakt, że ozonatory o większej wydajności mogą pracować w większych pomieszczeniach i robić to krócej (proces ozonowania zajmuje mniej czasu).

Czy to prawda, że ozonator powinien być ustawiony tak wysoko, jak to możliwe, aby dobrze spełniał swoją funkcję?

Ponieważ ozon jest cięższy od powietrza, zaleca się ustawić sprzęt wyżej niż na podłodze. Dobrze, jeśli jest najwyżej jak to możliwe, np. ponad poziomem biurka.

Czy macie jakieś testy potwierdzające skuteczność ozonowania urządzeniem ulsonix?

Tak, posiadamy. Dysponujemy wynikami badań przeprowadzonych przez Sanepid, który w sierpniu 2020 testował sprzęt ulsonix. Badania te potwierdziły, że zabieg ozonowania umożliwia usunięcie zanieczyszczenia biologicznego nawet z trudno dostępnych oraz łatwych do przeoczenia miejsc.

5 W oparciu o 2 opinii

Sortowanie

Zostaw recenzję
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Opinia od Sonja (01-01-2022)
Opinia od Sonja (01-01-2022) Ozongenerator

Schnelle Lieferung und das Gerät entfernt Gerüche zuverlässlich.

Opinia od Patrick Uhlig (05-10-2021)
Opinia od Patrick Uhlig (05-10-2021) Top

Schnelle Lieferung und macht was es soll super Produkt in Sache Gerüche entfernen bei fahrzeugaufbereitung

Ekspert expondo

Nadal niezdecydowany/a?

Nasi eksperci chętnie Ci pomogą!
68 325 27 70
pn. - pt. 9:00 - 13:00
Ten produkt
 • 10000 mg na godzinę
 • Timer do 3 godzin
 • Łatwy transport
 • Energooszczędność
 • Duża stabilność

Wysyłka natychmiastowa. Czas dostawy ok. 1-3 dni roboczych

Generator ozonu - 10000 mg/h

Generator ozonu - 10000 mg/h

(2)
559,00 zł

Wysyłka natychmiastowa. Czas dostawy ok. 1-3 dni roboczych

 • 10000 mg na godzinę
 • Timer do 3 godzin
 • Łatwy transport
 • Energooszczędność
 • Duża stabilność