Generator ozonu - 5000 mg/h - 65 W
319,00 zł z VAT

Generator ozonu - 5000 mg/h - 65 W

Producent: ulsonix | Nr artykułu: EX10050056 | Model: AIRCLEAN 5G-WL

Generator ozonu - 5000 mg/h - 65 W
Generator ozonu - 5000 mg/h - 65 W
Generator ozonu - 5000 mg/h - 65 W
Generator ozonu - 5000 mg/h - 65 W
Generator ozonu - 5000 mg/h - 65 W
Generator ozonu - 5000 mg/h - 65 W
Generator ozonu - 5000 mg/h - 65 W
Odtwórz film
Zdjęcie 360°
Kliknij, aby otworzyć galerię
319,00 zł

z VAT

 • Darmowa wysyłka

  ?

  Wysyłka natychmiastowa. Czas dostawy ok. 1-2 dni roboczych

 • 30 dni na rezygnację

  ?
 • 3 lata gwarancji

Najważniejsze cechy produktu

 • 5000 mg na godzinę
 • Moc: 65 W
 • Timer: 0 – 120 min
 • Obudowa: Aluminiowym
 • Uchwyt

 • Skuteczność – duża wydajność ozonu 500 mg/h znacznie redukuje nieprzyjemne zapachy
 • Regulacja – precyzyjny timer do 120 minut lub pracy ciągłej
 • Oszczędność – niski pobór mocy na poziomie zaledwie 65 W
 • Poręczność – kompaktowy, wytrzymały i łatwy w transporcie dzięki uchwytowi
 • Higieniczność – zmywalny, łatwo wymienny filtr

Generator ozonu łatwo i skutecznie zwalcza uciążliwe zapachy

Użyj ozonu, aby skutecznie zneutralizować uciążliwe zapachy w zamkniętych pomieszczeniach. Niezależnie od tego, czy jest to stęchlizna spowodowana zalaniem, czy zapach papierosów lub zwierząt w pojazdach, dzięki generatorowi ozonu marki ulsonix ponownie uzyskasz kontrolę nad nieprzyjemnym zapachem otoczenia. Ozonator oferuje kompleksowe rozwiązanie, które można zastosować w wielu różnych obszarach, czy to w hotelarstwie, w warsztatach samochodowych, czy w pomieszczeniach sanitarnych. Za pomocą ozonowania wszędzie skutecznie zwalczysz nieprzyjemne zapachy i szkodliwe bakterie. 

Wykorzystaj moc ozonu za pomocą ozonatora marki ulsonix

Z generatorem ozonu AIRCLEAN 5G-WL masz wybór. Za pomocą timera określisz czas trwania ozonowania do 120 minut. Możesz też użyć funkcji wstrzymania, aby przeprowadzić dłuższą dezynfekcję ozonem, ale nie pozostawiaj urządzenia włączonego na więcej niż 12 godzin. Jeśli ustawisz pokrętło sterujące na OFF, urządzenie ozonujące zostanie wyłączone. 

Ozonator wytwarza 5000 mg/h ozonu. Dzięki temu szybko i skutecznie zwalczysz nieprzyjemne zapachy. Przy maksymalnej produkcji ozonu możesz oczyścić pomieszczenie o powierzchni 50 m3 w zaledwie 20 minut. Chcesz zaoszczędzić na kosztach? Dzięki mocy 65 W otrzymujesz nie tylko efektywne, ale i energooszczędne urządzenie. 

Wentylator osiąga przepływ powietrza 100 m³/h i równomiernie rozprowadza ozon w pomieszczeniu. Dzięki dokładnemu ozonowaniu usuniesz z powietrza nawet zarodniki pleśni, a alergicy będą znów swobodnie oddychać. Filtr powietrza, który skutecznie oczyszcza powietrze wlotowe, zapewnia higieniczną pracę. W razie potrzeby możesz wymienić zmywalny filtr bez użycia narzędzi. 

Lekki generator ozonu przeniesiesz w miejsce użytkowania jedną ręką. Dzięki stalowej obudowie malowanej proszkowo możesz używać kompaktowego urządzenia w trudnych lub mocno zanieczyszczonych środowiskach, nie uszkadzając go. Na antypoślizgowych gumowych nóżkach bezpiecznie umieścisz ozonator w dowolnym pomieszczeniu.  

Jak bezpiecznie używać ozonu? Ozon stosuje się wyłącznie w zamkniętych pomieszczeniach, w których nie ma ludzi ani zwierząt (domowych). Po dezynfekcji ozonem do pomieszczenia można wejść ponownie dopiero po 2 godzinach. Następnie należy je wietrzyć przez co najmniej 30 minut. Nigdy nie wdychaj ozonu z urządzenia. Jego ilość powinna być też wytwarzana odpowiednio do wielkości pomieszczenia. Upewnij się również, że w pobliżu generatora ozonu nie ma łatwopalnych gazów ani substancji wybuchowych. Prosimy o uważne przeczytanie instrukcji obsługi przed rozpoczęciem stosowania ozonu i dokładne przestrzeganie wszystkich instrukcji bezpieczeństwa. Pobierz znak ostrzegawczy do dezynfekcji pokoju 

Dowiedz się, jak skuteczny jest ozon w walce z bakteriami i pleśnią! Badania prowadzone przez Państwową Inspekcję Sanitarną (Sanepid) wykazały, że proces realizowany z użyciem generatora ozonu ulsonix jest doskonałym uzupełnieniem tradycyjnych metod dezynfekcji. Usuwa zanieczyszczenia biologiczne nawet z trudno dostępnych miejsc. Ściągnij PDF 

Napięcie [V]
230
Materiał
Aluminium, Stal
Kolor
Biały
Moc [W]
65
Przewód zasilający [m]
1,5
Poziom mocy akustycznej [dB]
75
Wentylator [m³/h]
100
Wydajność ozonu [mg/h]
5000
Minutnik – zakres czasu
Do 120 min
Rozmiar wkładu filtracyjnego [mm]
90 x 90
Minutnik
Tak
Uchwyt na kabel
Nie
Pilot
Nie
Zawieszka z informacją o ozonowaniu
Nie
Wymiary (DxSxW) [cm]
17.5 x 21 x 20
Waga [kg]
1.56
Wymiary wysyłki (DxSxW) [cm]
28.5 x 24 x 21
Waga wysyłki [kg]
2.25
Instrukcja obsługi
Zakres dostawy
 • Generator ozonu
 • Zawieszka ostrzegawcza 
 • Instrukcja obsługi

O tym warto wiedzieć:

1. Czym jest ozon?

Ozon (oznaczany 03 i nazywany trójatomowym tlenem) jest cząsteczką składającą się z trzech atomów tlenu. Tworzy on warstwę w stratosferze, która chroni wszystkie organizmy na Ziemi przed promieniowaniem UV. Jest wyjątkowo reaktywny. Łatwo wchodzi w reakcje z substancjami takimi jak amoniak, które mogą zapobiegać nieprzyjemnym zapachom.

2. Jak działają generatory ozonu?

Większość generatorów ozonu działa w następujący sposób: najpierw powietrze jest zasysane z tyłu urządzenia za pomocą wbudowanego wentylatora. Kiedy powietrze znajduje się w środku generatora, zostaje oczyszczone z zarazków i bakterii za pomocą filtra. Następnie jest kierowane przez ceramiczne płytki. Tam tlen przekształca się w ozon poprzez wyładowanie elektryczne.

3. Do czego używa się generatorów ozonu?

Generatory ozonu idealnie odświeżają powietrze i poprawiają jego jakość w zamkniętych przestrzeniach. Ze względu na wysoką reaktywność ozon może łatwo neutralizować przykre zapachy.

4. Uwaga o bezpieczeństwie

Ozon w dużych stężeniach jest toksyczny, a zatem szkodliwy dla zdrowia. Należy zawsze przedsięwziąć niezbędne środki ostrożności, aby uniknąć niekontrolowanego uwalniania ozonu. Ozonatory powinny być obsługiwane wyłącznie przez specjalistów. Dla jak najbardziej wydajnego działania rekomendujemy wymianę płytki ceramicznej co 6000 godzin. Ulsonix oferuje wysokiej jakości obsługę i dostarcza części zużywalne na obszarze Europy.

Czy są jakieś badania potwierdzające skuteczność ozonowania urządzeniami ulsonix?

Tak. Dysponujemy wynikami badań przeprowadzonych przez Sanepid, który w sierpniu 2020 testował sprzęt ulsonix. Badania te potwierdziły, że zabieg ozonowania umożliwia usunięcie zanieczyszczenia biologicznego nawet z trudno dostępnych oraz łatwych do przeoczenia miejsc.

W jaki sposób korzystać z tego urządzenia?

Generator może być używany do dezynfekcji i usuwania nieprzyjemnych zapachów z pokojów i samochodów. Należy pamiętać, że ludzie i zwierzęta nie mogą przebywać w pomieszczeniu podczas ozonowania. W sytuacji, gdy musisz wejść do pokoju, musisz go jak najszybciej opuścić oraz mieć na sobie specjalne ubranie ochronne i maskę inhalacyjną z odpowiednim wkładem. Po zakończeniu procesu wietrz pomieszczenie przez 15-30 min. Nie wchodź do niego przez przynajmniej 2 godziny po ozonowaniu. Pamiętaj, żeby nie produkować więcej ozonu niż potrzeba. Nie wdychaj go bezpośrednio z urządzenia. Ozonu nie wolno używać w otoczeniu łatwopalnych gazów ani materiałów wybuchowych.

Dlaczego generator ma odłączany przewód zasilania?

Otrzymujesz w ten sposób większą mobilność. Możesz użyć przedłużacza albo zamienić przewód na dłuższy.

Jak długo można używać filtra? Czy można go myć pod wodą?

To zależy od częstotliwości używania sprzętu i warunków, w których on działa. Filtr może być myty pod wodą, ale należy go potem dobrze wysuszyć.

Czy ozonatory wyłączają się automatycznie po użyciu funkcji timer?

Tak. Wyłączają się automatycznie, kiedy zatrzymuje się timer.

Jak powinienem ustawić czas pracy ozonatora z serii wyposażonej w wyświetlacz? Instrukcja obsługi zawiera jedynie informację o programie automatycznym. Jaki czas należy ustawić, aby mieć pewność, że ozonator będzie skuteczny?

W serii z wyświetlaczem wszystkie programy są wstępnie zdefiniowane. Możesz swobodnie zmieniać czas ozonowania, przerwę i liczbę cykli. Zakres, w jakim należy ustawić ozonator, zależy od objętości pomieszczenia i wydajności ozonatora. Tabela z wyborem czasu dopasowanego do kubatury znajduje się w instrukcji.

Czy informacja o wymianie płytki ceramicznej co sześć miesięcy dotyczy wszystkich ozonatorów? Jak często wymieniacie lampę?

To jest czas orientacyjny. Należy pamiętać, że wymiana płytki będzie zależeć od częstotliwości użytkowania. Lampa jest wymieniana, gdy przestaje działać.

5 W oparciu o 79 opinii

Sortowanie

Zostaw opinię (5 gwiazdek to ocena najwyższa, a 1 najniższa)
Kliknij link wysłany na Twój adres e-mail i potwierdź swoją opinię! Zostanie ona opublikowana po weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Opinia od Lassi (02-12-2022)
Opinia od Lassi (02-12-2022) Ionisointi

Laite toimii hienosti! Toimitus oli nopeaa ja osto helppoa.

Opinia od Anonim (22-09-2022)
Opinia od Anonim (22-09-2022) Very nice product

Works really well

Opinia od Vítězslav Švarc (06-09-2022)
Opinia od Vítězslav Švarc (06-09-2022) Nedoporučuji! Ich empfehle es nicht!!! I do not recommend!!!

Po měsíci přestala fungovat keramická deska.
Nach einem Monat funktionierte die Keramikplatte nicht mehr.
After a month, the ceramic plate stopped working.

expondo experts reply 07-10-2022

Thank you for letting us know. 

We’re here to help and to prevent this from happening again but we need your support to DO it. 

Please let us know if your issue has been resolved or if we can provide any further help. 

Together we will get it DOne. 

Opinia od Cristina (22-06-2022)
Opinia od Cristina (22-06-2022) Soddisfattissima!

Finalmente sono riuscita a togliere un odore acre assorbito dai muri che non ero riuscita a togliere neppure imbiancando! Il generatore mi serve anche per disinfettare gli appartamenti che do in locazione.

expondo experts reply 24-06-2022

Grazie per la sua opinione positiva e incoraggiante.

 

Ci auguriamo di poterla aiutare di nuovo a raggiungere i suoi obiettivi.

 

Le auguriamo una buona giornata! 

Opinia od missioner (19-05-2022)
Opinia od missioner (19-05-2022) Sehr gut

Einfach zu bedienen und sehr nützlich!

Opinia od Thomas (12-03-2022)
Opinia od Thomas (12-03-2022) Guter Kauf

Bin zufrieden mit dem Artikel. Er funktioniert wie erwartet.

Opinia od Alessandro Grosso (06-01-2022)
Opinia od Alessandro Grosso (06-01-2022) Generatore di ozono

3mped

Opinia od Lidia (01-01-2022)
Opinia od Lidia (01-01-2022) Super

Habe Artikel zurück geschickt, problemlose kostenlose Rücksendung und Rückerstattung. Absolut zu empfehlen. Vielen Dank

Opinia od MAgdalena (06-12-2021)
Opinia od MAgdalena (06-12-2021) Ozongenerator

Opinia od Bak Sándorné (02-12-2021)
Opinia od Bak Sándorné (02-12-2021) Nagyon jó

Árban és minőségben is jó!

Opinia od Roman Konkel (23-11-2021)
Opinia od Roman Konkel (23-11-2021) Dobra cena I wysoka jakość

Kupiony przeznie ozonator w pełni spełnią swoje zadanie. To mój pierwszy ozonator tej firmy, ale nie pierwszy ozonator z którym miałem fo czynienia. Dzięki czasomierzowi w który wyposażony jest ozonator, możemy po włączeniu urządzenia zająć się innymi rzeczami. To duży plus Pecam to urządzenie.

Opinia od Anonim (21-11-2021)
Opinia od Anonim (21-11-2021) Good for the price

Car is now odor free

Opinia od Zdeněk (20-11-2021)
Opinia od Zdeněk (20-11-2021) Nefunguje jak má.

Nefunguje jak má.. rozhodně ničemu neublíží

Opinia od Zdeněk (20-11-2021)
Opinia od Zdeněk (20-11-2021) Nefunguje jak má.

Nefunguje jak má.. rozhodně ničemu neublíží

Opinia od Pertti Mäki (16-11-2021)
Opinia od Pertti Mäki (16-11-2021) Otsonaattori

Hinta laatu suhde hyvä, vaikutuksen sisäilmassa huomasi heti.

Opinia od Ákos (15-11-2021)
Opinia od Ákos (15-11-2021) Funkar hur bra som helst.

Använt den i båten där det alltid har funnits lite unken lukt men efter några körningar så är båten mycket trevligare invändigt.

Opinia od Anonim (10-11-2021)
Opinia od Anonim (10-11-2021) Gut und günstig

Es tut, was es tun soll und ist zudem unschlagbar günstig.

Opinia od Anonim (02-11-2021)
Opinia od Anonim (02-11-2021) Ozon

Fungerar mycket bra helt nöjd

Opinia od Anonim (02-11-2021)
Opinia od Anonim (02-11-2021) Excellent

Works flawlessly. Great price/performance. Thanks Expondo, I´ll be back as a customer :-)

Opinia od Sven (25-10-2021)
Opinia od Sven (25-10-2021) Virker som lovet og hurtigt leveret

Opinia od Mick Bedford (05-10-2021)
Opinia od Mick Bedford (05-10-2021) Freshen the place up

A fantastic peace of kit... Read the instructions , then read the again. Plug it in .. set your timer (based on room size) . And let this box if tricks clean the air, when it's done. You have a healthier room...

Opinia od Svein (27-09-2021)
Opinia od Svein (27-09-2021) Perfect

For this price, its perfect. Fast shipment. Thanks!

Opinia od Anonim (17-09-2021)
Opinia od Anonim (17-09-2021) Ozongenerator

Jag har använt denna ozongenerator till att ta bort mögel doft i en väska som jag glömde ett par badbyxor i. Nu efter att jag har kört ozongeneratorn i ett litet rum med väskan i ett antal gånger så är lukten i princip borta, rekommenderar denna starkt eftersom det blev billigare än att köpa en ny väska

Opinia od Fredrik Dahlgren (16-09-2021)
Opinia od Fredrik Dahlgren (16-09-2021) Lysande rengörning på djupet

Jag köpte denna ozon maskin för att köra i källaren men har nu använt den lite överallt med resultatet odörer borta.. Allt luktar nu fräscht.

Opinia od király (24-12-2020)
Opinia od király (24-12-2020) ózongenerátor

autókozmetikában használom ,tökéletes megéri az árát

Opinia od Attila (19-11-2020)
Opinia od Attila (19-11-2020) Ozongenerator

Tökéletesen teszi a dolgàt. Gepjármü fertötlenitésre hasznàlom, szuper megéri az àràt.

Opinia od Anonim (17-11-2020)
Opinia od Anonim (17-11-2020) generatore

ottimo prodotto

Opinia od Ilona (23-10-2020)
Opinia od Ilona (23-10-2020) 2421

Szuper kis gép! Köszönöm

Opinia od Dagfinn Farstad (30-09-2020)
Opinia od Dagfinn Farstad (30-09-2020) Seriøs leverandør av et svært bra produkt!

Jeg kjøpte Ulsonix 5g/time ozon-generator fra Expondo, og er svært fornøyd med produktet. Det var tull med sporingsinformasjon og oppfølging fra transportør, men det kan ikke Expondo lastes for. (Tilbakemelding til Expondo om dette er allerede gitt.)

Opinia od Popenec (09-08-2020)
Opinia od Popenec (09-08-2020) Vše v pořádku

Po přečtení recenzí na Heureka jsem byl trochu obezřetný, protože některé recenze jsou velmi negativní, ale nákup jsem "risknul" a nelituji. Tuším, že jsem objednával v sobotu a ve středu, nebo ve čtvrtek byl balíček doma. Ozoner byl pečlivě zabaleny a samozřejmě funguje naprosto bezvadně. Takže za sebe mohu jak firmu, tak samotný produkt doporučit. Samozřejmě otázka je, jak by to bylo s reklamaci, pokud by se přístroj pokazil, ale to je otázka za bludišťáka. Díky za rychlý a spolehlivý obchod.

Opinia od Michal Eliáš (08-08-2020)
Opinia od Michal Eliáš (08-08-2020) Super

Velmi dobře pracuje, jsem spokojen.

Opinia od ddll (08-07-2020)
Opinia od ddll (08-07-2020) Très bien

Envoi rapide, générateur léger et facile à transporter et à utiliser. Grande satisfaction. Juste un regret : que le prix ait brutalement augmenté avec la crise du covid....

Opinia od Anonim (05-07-2020)
Opinia od Anonim (05-07-2020) Muito bom.Valeu o investimento

Opinia od Anonim (27-06-2020)
Opinia od Anonim (27-06-2020) Alles super!

Guter Service, schnelle Lieferung, gutes Gerät..... Alles super!

Opinia od ivano (25-06-2020)
Opinia od ivano (25-06-2020) molto soddisfatto

ho usato piu' volte il mio acquisto e sono molto soddisfatto.
Azienda MOLTO seria e precisa.
potete andare sul sicuro.

Opinia od Pedro Antonio Castro Rabinad (23-06-2020)
Opinia od Pedro Antonio Castro Rabinad (23-06-2020) Excelente

La relación ha sido excelente con un trato muy exquisito y rápido. Las máquinas funcionan de maravilla. Muy recomendable

Opinia od Anonim (13-06-2020)
Opinia od Anonim (13-06-2020) OK

Imballaggio accurato. Consegna puntuale. Funzionamento regolare. Ottimo acquisto.

Opinia od Emanuela (11-06-2020)
Opinia od Emanuela (11-06-2020) Ottimo

Ottimo prodotto, lo uso quotidianamente o in casa o negli appartamenti che affitto con una ottima resa e completa neutralizzazione dei cattivi odori!

Opinia od Miguel (06-06-2020)
Opinia od Miguel (06-06-2020) Todo ok

Opinia od Emilio Carrasco (04-06-2020)
Opinia od Emilio Carrasco (04-06-2020) muy buena (5

muy buena

Opinia od Francesco (01-06-2020)
Opinia od Francesco (01-06-2020) Ottimo. Spedizione veloce e venditore affidabile

Opinia od Robo (01-06-2020)
Opinia od Robo (01-06-2020) AIRCLEAN 5G-WL

Vše OK doporučuji rychlé dodání

Opinia od Anonim (01-06-2020)
Opinia od Anonim (01-06-2020) Generatore di ozono AIRCLEAN 5G-WL

ottimo prodotto

Opinia od holly (28-05-2020)
Opinia od holly (28-05-2020) generatore ozono

ottimo servizio

Opinia od Anonim (28-05-2020)
Opinia od Anonim (28-05-2020) parece muy bueno

Opinia od Anonim (26-05-2020)
Opinia od Anonim (26-05-2020) Ozonizzatore

Perfetto, già provato. Perfettamente funzionante ed efficace. Soddisfatto.

Opinia od Kival Informática (26-05-2020)
Opinia od Kival Informática (26-05-2020) Llego puntual (6 días) y funciona bien

La única pega la factura en alemán

Opinia od Arianna Ballotta (25-05-2020)
Opinia od Arianna Ballotta (25-05-2020) Buon prodotto

Qualche problema a parlare col call center, ma il prodotto è valido

Opinia od Anonim (25-05-2020)
Opinia od Anonim (25-05-2020) generatore ozono

articolo molto valido per sanificare piccoli locali

Opinia od aldo (24-05-2020)
Opinia od aldo (24-05-2020) ulsonic 5000

tutto ok

Opinia od alex (24-05-2020)
Opinia od alex (24-05-2020) buon prodotto e servizio eccellente

buon prodotto e servizio eccellente

Opinia od Franco (23-05-2020)
Opinia od Franco (23-05-2020) Ottimo prodotto

Utilizzato in ufficio e casa già più volte, le mie aspettative non sono state tradite! Elimina odori e rende l'aria più pulita. CONSIGLIATO.

Opinia od ANGELINES (23-05-2020)
Opinia od ANGELINES (23-05-2020) PERFECTA

PERFECTA

Opinia od Caro_MLR (23-05-2020)
Opinia od Caro_MLR (23-05-2020) Parfait !

Opinia od Nives (21-05-2020)
Opinia od Nives (21-05-2020) Generatore ozono

In uso da una settimana.sembra funzionare adeguatamente. Per il momento soddisfatta.

Opinia od chimar (11-05-2020)
Opinia od chimar (11-05-2020) Già provato. Buon prodotto.

Premettiamo che seppure non abbiamo possibilità di confronto con prodotti simili, possiamo ritenerci soddisfatti sia del prodotto (generatore ozono 5000mg/h) che di EXPONDO che ha sempre risposto con cortesia ale ns. richiesta di informazioni anche tecniche.

Opinia od Anonim (10-05-2020)
Opinia od Anonim (10-05-2020) OK

Opinia od JOSE MANUEL (06-05-2020)
Opinia od JOSE MANUEL (06-05-2020) BUENO

****

Opinia od Dott. Nuzzi (06-05-2020)
Opinia od Dott. Nuzzi (06-05-2020) Efficace ma in ambienti non oltre 50 metri cubi, servizio expondo eccellente.

Opinia od Anonim (02-05-2020)
Opinia od Anonim (02-05-2020) valutazione ozonizzatore

acquistato per togliere odore di muffa in locali attualmente in disuso ma contenenti libri ed oggetti vari.Apparecchio proveniente dalla Germania leggero e semplice da usatre che potrebbe essere utile anche per chi desidera affittare locali per vacanze per disinfezione prima e dopo uso come ulteriore garanzia offerta all'affittuario in periodo di coronavirus.

Opinia od fab (02-05-2020)
Opinia od fab (02-05-2020) perfetto

ottimo prodotto già consigliato a colleghi

Opinia od Anonim (30-04-2020)
Opinia od Anonim (30-04-2020) Ozonový generátor - 5 000 mg/h - 65 W

Splnil mé očekávání, na svůj výkon mohl by být levnější

Opinia od Anonim (27-04-2020)
Opinia od Anonim (27-04-2020) Ozonový generátor - 5 000 mg/h - 65 W

plně splňuje naše očekávání.

Opinia od Fernando (24-04-2020)
Opinia od Fernando (24-04-2020) Perfecto y recibido en el tiempo indicado

Espero que de buen resultado, aparentemente parece consistente

Opinia od přesně tak jak bylo požadováno - OK (06-04-2020)
Opinia od přesně tak jak bylo požadováno - OK (06-04-2020) OK

Opinia od Peter (03-04-2020)
Opinia od Peter (03-04-2020) Sort of works...

We have been using this device for about a month. It definitely generate some ozone, however the results are below our expectations. We have done some tests in various environment including small room with flowers. Ozone definitely should have negative influence on such flowers, unfortunately, it is not the case with this Ulsonic generator. So it seems that the flow of ozone is much less than stated in the specification. It might work for removing some smell, however it will not work for disinfection. Also the timer is very unreliable.

Opinia od Anonim (30-03-2020)
Opinia od Anonim (30-03-2020) Perfekt

Schnelle Lieferung, tadelloses Produkt. Sehr zufrieden

Opinia od Anonim (28-03-2020)
Opinia od Anonim (28-03-2020) virker præcist som den skal

Opinia od Jirka (25-03-2020)
Opinia od Jirka (25-03-2020) Super

Funguje skvele, vse ok

Opinia od Anonim (23-03-2020)
Opinia od Anonim (23-03-2020) Ozonový generátor - 5 000 mg/h - 65 W

Ozonový generátor splňuje mé požadavky. Je kvalitně vyroben. Nícméně jsem jej kupoval za 2900Kč a dnes stojí 16500Kč.

Opinia od Petr (23-03-2020)
Opinia od Petr (23-03-2020) Perfect

OK :-)

Opinia od Anonim (23-03-2020)
Opinia od Anonim (23-03-2020) OK - spokojenost

Odpovídá tomu co jsem si představoval bez jakýchkoli připomínek

Opinia od Győző (22-03-2020)
Opinia od Győző (22-03-2020) Ozongenerátor

Perfect

Opinia od Igor Svatos (19-03-2020)
Opinia od Igor Svatos (19-03-2020) quick delivery

the generator works properly...using to desinfect the rooms before new guests arrive. Kill germs and smell. I reccomend! The ceramic plate (that emits O3) lasts 5.000 hrs.

Opinia od Petr (19-03-2020)
Opinia od Petr (19-03-2020) Perfektní

Perfektní, rychlé a jednoduché

Opinia od József (19-12-2019)
Opinia od József (19-12-2019) Korrekt, gyors szállítás. Tökéletesen működik.

Perfect!!!!

Opinia od Amazon Customer (20-10-2019)
Opinia od Amazon Customer (20-10-2019) emballage soigné

Excellent produit.Livraison de qualité.

Opinia od Amazon Customer (19-08-2019)
Opinia od Amazon Customer (19-08-2019) Recensione positiva

Ottimo prodotto

Opinia od Amazon Customer (13-07-2019)
Opinia od Amazon Customer (13-07-2019) Kaufempfehlung

Top. Keine Gerüche mehr.

Ekspert expondo

Nadal niezdecydowany/a?

Nasi eksperci chętnie Ci pomogą!
68 325 27 70
pn. - pt. 8:00 - 16:00
Ten produkt
 • 5000 mg na godzinę
 • Moc: 65 W
 • Timer: 0 – 120 min
 • Obudowa: Aluminiowym
 • Uchwyt

Wysyłka natychmiastowa. Czas dostawy ok. 1-2 dni roboczych

Generator ozonu - 5000 mg/h - 65 W

Generator ozonu - 5000 mg/h - 65 W

(79)
319,00 zł

Wysyłka natychmiastowa. Czas dostawy ok. 1-2 dni roboczych

 • 5000 mg na godzinę
 • Moc: 65 W
 • Timer: 0 – 120 min
 • Obudowa: Aluminiowym
 • Uchwyt