Generator ozonu - 7000 mg/h
299,00 zł z VAT 549,00 zł

Generator ozonu - 7000 mg/h

Producent: ulsonix | Nr artykułu: EX10050239 | Model: AIRCLEAN 7G-WM1

Generator ozonu - 7000 mg/h
Generator ozonu - 7000 mg/h
Generator ozonu - 7000 mg/h
Generator ozonu - 7000 mg/h
Generator ozonu - 7000 mg/h
Generator ozonu - 7000 mg/h
Generator ozonu - 7000 mg/h
Zdjęcie 360°
Kliknij, aby otworzyć galerię
Zamiast: 549,00 zł oszczędzasz: 250,00 zł 299,00 zł Zamiast: 549,00 zł

z VAT

 • Darmowa wysyłka

  ?

  Wysyłka natychmiastowa. Czas dostawy ok. 1-3 dni roboczych

 • 30 dni na rezygnację

  ?
 • 3 lata gwarancji

Najważniejsze cechy produktu

 • 7000 mg na godzinę
 • Timer do 3 godzin
 • Łatwy transport
 • Energooszczędność
 • Duża stabilność

 • Wysoka wydajność – przy produkcji ozonu sięgającej 7000 mg/h eliminuje nawet najbardziej uciążliwe zapachy
 • Timer do 3 godzin – urządzenie sterowane jest przez minutnik
 • Niskie zużycie energii – redukcja opłat za prąd
 • Mobilność – lekkość, kompaktowy rozmiar i wygodna rączka
 • Łatwa obsługa – możliwość samodzielnej wymiany płytki ceramicznej

Ozonator do 7000 mg/h

Funkcjonalny generator ozonu marki ulsonix stanowi sprzęt niezbędny podczas dezynfekcji oraz usuwania nieprzyjemnych zapachów z różnego rodzaju pomieszczeń, pojazdów oraz łodzi. Model AIRCLEAN 7G-WM1 sprawdzi się także podczas odgrzybiania klimatyzacji w samochodach.

Urządzenie do ozonowania powietrza – opis

Wydajne urządzenie produkuje w godzinę do 7000 mg ozonu. Dzięki temu precyzyjnie dobierzesz wartość do rozmiarów obiektu. Ozonator poprawi jakość powietrza, zniszczy grzyby, pleśnie, a także rozmaite alergeny bez wykorzystania dodatkowych substancji chemicznych.

Praktyczna funkcja timer pozwala na zaprogramowanie czasu pracy do maks. 3 godzin. Urządzenie jest kompaktowe oraz łatwe w transporcie.

Oferowany ozonator marki ulsonix przyda się zarówno w prywatnych domach, magazynach, restauracjach, jak i miejscach użyteczności publicznej typu szkoły czy urzędy. Charakteryzują go wygodna obsługa, efektywność, a także praktyczne elementy konstrukcyjne. Trwała malowana proszkowo obudowa, antypoślizgowe nóżki oraz rączka do przenoszenia decydują o atrakcyjności generatora ozonu model AIRCLEAN 7G-WM1.

Przekonaj się, jak skuteczne jest działanie ozonu na bakterie i grzyby pleśniowe! Badania przeprowadzone przez Sanepid wykazały, że proces ozonowania wykonany generatorem ulsonix może stanowić doskonałe uzupełnienie tradycyjnych sposobów dezynfekcji i usunie zanieczyszczenia biologiczne nawet z trudno dostępnych miejsc.

https://media.expondo.de/pdf/emaks/ozone-generators-tests-pl.pdf  

Pobierz znak ostrzegawczy informujący o dezynfekcji przestrzeni.

https://media.expondo.de/pdf/emaks/Ozone_Generators_Door%20_Sticker.pdf  

Model
AIRCLEAN 7G-WM1
Nr katalogowy
10050239
Stan artykułu
Nowy
Zasilanie
230 V
Moc
80 W
Wydajność
Do 7000 mg/h
Wentylator
93,6 m3/h
Timer
Tak
Liczba bezpieczników
1
Materiał obudowy
Stal malowana proszkowo
Uchwyt na kabel
Nie
Wymienna płytka w zestawie
Nie
Pilot
Nie
Przewód zasilający
1,5 m
Wymiary (DxSxW)
22,00 x 17,00 x 16,00 cm
Waga
2,70 kg
Wymiary wysyłki (DxSxW)
29,00 x 26,00 x 24,00 cm
Waga wysyłki
3,20 kg
Zakres dostawy
Oferujemy następujący komplet:
 • Ozonator
 • Przewód zasilający
 • Bezpiecznik
 • Instrukcja obsługi
Całość jest dobrze zabezpieczona na czas transportu.

Jak korzystać z ozonatora?

Generator może być używany do dezynfekcji i usuwania nieprzyjemnych zapachów z pokojów i samochodów. Należy pamiętać, że ludzie i zwierzęta nie mogą przebywać w pomieszczeniu podczas ozonowania. W sytuacji, gdy musisz wejść do pokoju, musisz go jak najszybciej opuścić oraz mieć na sobie specjalne ubranie ochronne i maskę inhalacyjną z odpowiednim wkładem. Po zakończeniu procesu wietrz pomieszczenie przez 15-30 min. Nie wchodź do niego przez przynajmniej 2 godziny po ozonowaniu. Pamiętaj, żeby nie produkować więcej ozonu niż potrzeba. Nie wdychaj go bezpośrednio z urządzenia. Ozonu nie wolno używać w otoczeniu łatwopalnych gazów ani materiałów wybuchowych.

Po co mi odłączany kabel?

Otrzymujesz wszechstronność. Możesz użyć przedłużacza lub wymienić go w zależności od potrzeb np. na 3-4 m.

Czym jest ozon?

Ozon (oznaczany 03 i nazywany trójatomowym tlenem) jest cząsteczką składającą się z trzech atomów tlenu. Tworzy on warstwę w stratosferze, która chroni wszystkie organizmy na Ziemi przed promieniowaniem UV. Jest wyjątkowo reaktywny. Łatwo wchodzi w reakcje z substancjami takimi jak amoniak, które mogą zapobiegać nieprzyjemnym zapachom.

Jak działają generatory ozonu?

Większość generatorów ozonu działa w następujący sposób: najpierw powietrze jest zasysane z tyłu urządzenia za pomocą wbudowanego wentylatora. Kiedy powietrze znajduje się w środku generatora, zostaje oczyszczone z zarazków i bakterii za pomocą filtra. Następnie jest kierowane przez ceramiczne płytki. Tam tlen przekształca się w ozon poprzez wyładowanie elektryczne.

Do czego używa się generatorów ozonu?

Generatory ozonu idealnie odświeżają powietrze i poprawiają jego jakość w zamkniętych przestrzeniach. Ze względu na wysoką reaktywność ozon może łatwo neutralizować przykre zapachy.

Uwaga o bezpieczeństwie

Ozon w dużych stężeniach jest toksyczny, a zatem szkodliwy dla zdrowia. Należy zawsze przedsięwziąć niezbędne środki ostrożności, aby uniknąć niekontrolowanego uwalniania ozonu. Ozonatory powinny być obsługiwane wyłącznie przez specjalistów. Dla jak najbardziej wydajnego działania rekomendujemy wymianę płytki ceramicznej przy intensywnym wykorzystywaniu (ponad 8 godzin dziennie) co 6 miesięcy, przy standardowym użytkowaniu (4-6 godzin dziennie) co 12 miesięcy, przy mało intensywnym użytkowaniu (poniżej 4 godzin dziennie) co 18-24 miesiące. Ulsonix oferuje wysokiej jakości obsługę i dostarcza części zużywalne na obszarze Europy.

Jak długo można używać filtra? Czy można go myć pod wodą?

To zależy od częstotliwości używania sprzętu i warunków, w których on działa. Filtr może być myty pod wodą, ale należy go potem dobrze wysuszyć.

Czy ozonatory wyłączają się automatycznie po użyciu funkcji timer?

Tak. Wyłączają się automatycznie, kiedy zatrzymuje się timer.

Jak powinienem ustawić czas pracy ozonatora z serii wyposażonej w wyświetlacz? Instrukcja obsługi zawiera jedynie informację o programie automatycznym. Jaki czas należy ustawić, aby mieć pewność, że ozonator będzie skuteczny?

W serii z wyświetlaczem wszystkie programy są wstępnie zdefiniowane. Możesz swobodnie zmieniać czas ozonowania, przerwę i liczbę cykli. Zakres, w jakim należy ustawić ozonator, zależy od objętości pomieszczenia i wydajności ozonatora. Tabela z wyborem czasu dopasowanego do kubatury znajduje się w instrukcji.

Czy informacja o wymianie płytki ceramicznej co sześć miesięcy dotyczy wszystkich ozonatorów? Jak często wymieniacie lampę?

To jest czas orientacyjny. Należy pamiętać, że wymiana płytki będzie zależeć od częstotliwości użytkowania. Lampa jest wymieniana, gdy przestaje działać.

Czy wszystkie ozonatory pracują z ceramicznymi płytkami? Czy macie w ofercie model tylko z lampą UV?

Nie mamy modelu tylko z lampą UV. Wszystkie ozonatory wyposażono w płytki, aby generować ozon. Kiedy rozpoczyna się produkcja ozonu, lampa również się włącza. Nie można włączyć samej lampy.

Czy seria ECO poza lampami ma też wbudowane płytki?

Seria ECO wiąże się z faktem, że nie ma tam lampy. Ponadto produkty ECO mają timer zamiast cyfrowego sterowania. Każdy ozonator wyposażono w płytki ceramiczne do generowania ozonu.

Jak bardzo skomplikowana jest wymiana części zamiennych?

Filtr powietrza może wymienić każdy. Wymiana płytek nie jest prostą czynnością, dlatego wymagany jest autoryzowany i doświadczony serwisant.

Jak najlepiej wybrać wydajność ozonatora do objętości pomieszczenia? Do jakiej kubatury pasuje 5 g, 7 g, 10 g, 15 g i 20 g?

W instrukcji znajduje się tabela. Ważniejszy jest fakt, że ozonatory o większej wydajności mogą pracować w większych pomieszczeniach i robić to krócej (proces ozonowania zajmuje mniej czasu).

Czy to prawda, że ozonator powinien być ustawiony tak wysoko, jak to możliwe, aby dobrze spełniał swoją funkcję?

Ponieważ ozon jest cięższy od powietrza, zaleca się ustawić sprzęt wyżej niż na podłodze. Dobrze, jeśli jest najwyżej jak to możliwe, np. ponad poziomem biurka.

Czy macie jakieś testy potwierdzające skuteczność ozonowania urządzeniem ulsonix?

Tak, posiadamy. Dysponujemy wynikami badań przeprowadzonych przez Sanepid, który w sierpniu 2020 testował sprzęt ulsonix. Badania te potwierdziły, że zabieg ozonowania umożliwia usunięcie zanieczyszczenia biologicznego nawet z trudno dostępnych oraz łatwych do przeoczenia miejsc.

Napisz pierwszą opinię dla tego produktuZostaw recenzję
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Ekspert expondo

Nadal niezdecydowany/a?

Nasi eksperci chęcnie Ci pomogą!
68 300 5000
pn. - pt. 9:00 - 13:00
Ten produkt
 • 7000 mg na godzinę
 • Timer do 3 godzin
 • Łatwy transport
 • Energooszczędność
 • Duża stabilność

Wysyłka natychmiastowa. Czas dostawy ok. 1-3 dni roboczych

Generator ozonu - 7000 mg/h

Generator ozonu - 7000 mg/h

Zamiast: 549,00 zł 299,00 zł

Wysyłka natychmiastowa. Czas dostawy ok. 1-3 dni roboczych

 • 7000 mg na godzinę
 • Timer do 3 godzin
 • Łatwy transport
 • Energooszczędność
 • Duża stabilność