W obniżonej cenie

Produkt: EX10250417

|

Model: PLöSSL OKULAR UNI_PLOESSL_10

Okular Plössl - 12,5 mm - soczewki Ø10 mm

79,00 zł 85,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 85,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wygoda – gumowa muszla oczna zapobiega przedostawaniu się bocznego światła rozproszonego
  • Praktyczność – soczewki o średnicy 10 mm
  • Przejrzystość – dzięki wielowarstwowym powłokom obserwowany obiekt jest jasny i wyraźny
  • Widoczność – szerokość pozornego pola widzenia wynosi 50°
  • Uniwersalność – podłączenie (strona teleskopu) ma średnicę 1,25

OPIS PRODUKTU

Okular Plössl z soczewkami 10 mm Uniprodo

Profesjonalni astronomowie oraz osoby pasjonujące się kosmosem często wykorzystują nie tylko teleskopy, ale i specjalne akcesoria umożliwiające obserwację ciał niebieskich. Jednym z nich jest okular Plössl marki Uniprodo zapewniający wyraźny i jasny obraz o dobrym kontraście zarówno na brzegach, jak i w centrum pola widzenia. Model UNI_PLOESSL_10 świetnie sprawdzi się na uczelniach, w szkołach, a także w użytku prywatnym.

Okular do teleskopu UNI_PLOESSL_10 – opis

Wygodne użytkowanie produktu wynika m.in. z wykorzystania muszli ocznej wykonanej z miękkiej gumy. Dzięki niej światło rozproszone nie przedostaje się do oka. Z kolei uniwersalne zastosowanie akcesorium to zasługa soczewek o średnicy 10 mm. Jest to standardowy rozmiar dla ogniskowej 12,5 mm i idealnie nadaje się do obserwacji Księżyca, planet i ich gromad czy mgławic. Połączenie okularu Plössl ma średnicę 1,25" i pasuje do wszystkich popularnych teleskopów.

Doskonała widoczność została zapewniona przez dobrze przemyślane rozwiązania jak wielowarstwowe powłoki na soczewkach. Za ich sprawą obraz jest jasny i wyraźny. Ponadto 50-stopniowe pozorne pole widzenia modelu UNI_PLOESSL_10 pozwala zobaczyć wiele obiektów w całości, bez konieczności przestawiania teleskopu. Za pomocą gwintu można też nałożyć specjalistyczne filtry.

Wybierz profesjonalny okular Plössl niemieckiej marki Uniprodo i zapewnij sobie niezapomniane wrażenia podczas obserwacji nocnego nieba. Sprawdź praktyczność modelu UNI_PLOESSL_10 już dziś i złóż zamówienie w sklepie expondo.pl.

DANE TECHNICZNE