Wagi łazienkowe

Zainspiruj się blogiem expondo

Sklep expondo.pl oferuje szeroką gamę wag niemieckich marek Steinberg Systems i Steinberg Basic. Są one zaprojektowane z myślą zarówno o profesjonalnym, jak i domowym użytku. Wagi platformowe stanowią nieoceniony sprzęt w magazynach oraz warsztatach, a sklepowe w różnego rodzaju punktach handlowych. Z kolei wagi łazienkowe to propozycja dla wszystkich, którzy przestrzegają diety oraz kontrolują swoją masę ciała. Waga osobowa jest bardzo praktycznym urządzeniem w każdym mieszkaniu.

Poznaj modele dostępne w naszym sklepie! Robiąc zakupy w expondo.pl masz pewność korzystnej ceny, szybkiej dostawy oraz fachowej obsługi. Doceniło nas wielu specjalistów z różnych branż. Teraz nadszedł czas, abyś Ty przekonał się o jakości naszych produktów w swoim domu.

Dobra waga łazienkowa – czyli jaka?

Wagi łazienkowe marki Steinberg Basic spełniają wysokie kryteria wytrzymałości, aby ich użytkownicy mogli przez długi czas cieszyć się solidnością i niezawodnością domowego sprzętu. Głównym kryterium branym pod uwagę przy zakupie wagi jest jej maksymalny udźwig. W przypadku modeli dostępnych na expondo.pl wynosi on maksymalnie m.in. 180 kg. Dodatkowy atut to możliwość zmiany jednostek. Nasz wagi osobowe dysponują nie tylko pomiarem w kilogramach, ale również np. funtami (lb) i kamieniami (st).

Zastanawiałeś się kiedyś nad przewagą tworzyw sztucznych nad szkłem? Projektanci marki Steinberg wiedzą, że zarówno w domu, jak i w firmie ważne jest bezpieczeństwo. Dobra waga łazienkowa wyposażona w dużą platformę z tworzywa ABS zapobiega skaleczeniom i charakteryzuje się odpornością na stłuczenia. Okrągłe narożniki stanowią dodatkową ochronę.

Waga elektroniczna łazienkowa – nowoczesność i prosta obsługa

Waga domowa marki Steinberg Basic to urządzenie niezwykle proste w obsłudze. Aby ją uruchomić, wystarczy wejść na platformę. Wynik widać na wyświetlaczu LCD. Zastosowane rozwiązanie sprawia, że wskazanie odczytasz nawet w słabym świetle. Sprzęt zasilają baterie.

Nowoczesny wygląd wag osobowych doskonale wpisuje się we wnętrze łazienek. Oferowane wyposażenie ma bardzo estetyczny wygląd, który współgra z wystrojem pomieszczeń. Wagi Steinberg Basic to idealne połączenie precyzji, dużego obciążenia maksymalnego i eleganckiego wyglądu. Już dziś poznaj nasz asortyment!