Wyciągarki 12V

Zainspiruj się blogiem expondo

Sklep expondo.pl, znany z atrakcyjnej oferty skierowanej do branży gastronomicznej, produkcyjnej czy budowlanej (zobacz również profesjonalne elektronarzędzia), tym razem przedstawia coś w sam raz dla kierowców – wyciągarki samochodowe 12V).

Sprawdzą się one w pojazdach różnego rodzaju (m.in. osobowych, terenowych, quadach). Wyposażone zostały w 3-stopniową przekładnię planetarną i automatyczne hamulce wbudowane w bęben. Trzy biegi (do przodu, do tyłu i jałowy) oraz bezprzewodowy pilot sprawiają, że obsługa urządzenia jest komfortowa i bezpieczna.

Profesjonalne wyciągarki 12V do każdego typu pojazdów

Wyciągarki elektryczne Propullator to sprzęt, który wyciągnie Twój samochód z błota lub pozwoli usunąć przeszkodę znajdującą się pod jego kołami. Nadaje się do pojazdów osobowych, terenowych, ciągników i wielu innych. Jest niezastąpionym urządzeniem podczas wyścigów typu off-road.

Elektryczne wyciągarki linowe marki MSW posiadają 3-stopniową przekładnię planetarną oraz 4-ścieżkową prowadnicę liny (uwaga: lina odporna na skręcanie!). Dwa automatyczne hamulce wbudowane w bęben zostaną uruchomione w przypadku np. przerwy w dostawie prądu. Takie rozwiązanie zwiększa bezpieczeństwo – ciężar/ładunek utrzymywany jest na linie.

Elektryczne wyciągarki samochodowe wyposażone są w komplet akcesoriów, w tym dwa piloty, skrzynkę sterującą, hak i zblocze. Zestaw montażowy i czytelna instrukcja w języku polskim pozwala w łatwy sposób uruchomić i obsłużyć oferowany sprzęt. W sklepie expondo.pl możesz również nabyć płytę montażową Promount.

Niemiecka marka MSW to nie tylko profesjonalne młotowiertarki i dobrze znane młoty wyburzeniowe, ale i samochodowe wyciągarki elektryczne 12V Propullator. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na ryby, czy też przygotowujesz się do off roadu, taki sprzęt powinien znaleźć się na wyposażeniu Twojego auta. Z nim każda, nawet najbardziej ekstremalna podróż staje się bezpieczna.

Wyciągarki MSW – specjalistyczny sprzęt nie tylko na off road

W sklepie expondo.pl zgromadzono szereg profesjonalnych urządzeń, które usprawnią pracę w fabrykach, warsztatach, na budowach itp. Wśród nich znajdują się niezawodne wciągarki i wyciągarki elektryczne. Powstały one z materiałów najwyższej jakości, według zasad nowoczesnego wzornictwa. Charakteryzują się niezawodnością, dużą siłą udźwigu oraz bardzo atrakcyjną ceną.

Oferowane w tej kategorii linowe wyciągarki elektryczne dedykowane są kierowcom (również tym zawodowym). Sprawdzą się w pojazdach czterokołowych (quadach, ciężarówkach, ciągnikach oraz autach osobowych). Wyciągarki samochodowe, podobnie jak wciągarki z suwnicą, wyposażone zostały w stalową linę (z 4-ścieżkową prowadnicą) odporną na skręcanie. Trzystopniowa przekładnia planetarna i biegi (do wyboru: do przodu, do tyłu, jałowy) zwiększają komfort obsługi.

Wyciągarka elektryczna sterowana jest za pomocą 2 pilotów: przewodowego i bezprzewodowego. Dzięki automatycznym hamulcom lina utrzymuje ciężar także w czasie przerwy w dostawie prądu. Na bezpieczeństwo pozytywnie wpływa również aktywny system chłodzenia (dostępny w wybranych modelach). Obudowa wyróżnia się dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, a ponadto redukuje hałas.