Nowy

Produkt: EX10090592

|

Model: HT-COMP-120L

Kompostownik obrotowy - 2 komory - 120 l

319,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Skuteczność – obracające się bębny mieszają odpady organiczne z ogrodu i kuchni
  • Podwójny – dwie komory są napełniane oddzielnie i dzięki czemu wytwarzają kompost w różnym odstępie czasu
  • Przestronność – przy pojemności 120 l jest mnóstwo miejsca na wszelkiego rodzaju odpady ogrodowe
  • Praktyczność – komory łatwo otworzysz i zamkniesz za pomocą przesuwanych drzwi
  • Funkcjonalność – akumulująca ciepło ściana zewnętrzna oraz system wentylacji stwarzają idealne warunki do procesów rozkładu

OPIS PRODUKTU

W kompostowniku obrotowym odpady ogrodowe zmienisz w cenne składniki odżywcze dla roślin

Chcesz pozbyć się odpadków z ogrodu i uzyskać naturalny nawóz dla roślin? Dzięki kompostownikowi obrotowemu możesz to łatwo zrobić. Liście, ścinki trawnika lub resztki organiczne z kuchni – kompostownik zamienia odpadki w wartościowy kompost. Pozwoli on dostarczyć roślinom wiele składników odżywczych. Dzięki niemu kwiaty będą jeszcze piękniejsze, a warzywa urosną o wiele większe. Kompostownik ogrodowy szczególnie skutecznie wspiera naturalne procesy i zapewnia podstawę do kolejnych obfitych zbiorów.

Efektywny kompostownik bębnowy marki hillvert

Bęben kompostownika składa się z dwóch komór o łącznej pojemności 120 l, które osobno wypełniasz odpadami biodegradowalnymi. Oba pojemniki otworzysz i zamkniesz za pomocą przesuwanych drzwi. Gdy pierwsza komora będzie pełna, po prostu ją zostaw i zacznij wrzucać odpadki do drugiej. Po każdym napełnieniu obróć je, aby wymieszać zawartość kompostownika ogrodowego. Otwory optymalnie wentylują wnętrze. Odporna na promieniowanie UV i wodoodporna powłoka zewnętrzna zatrzymuje ciepło w komorach, co również sprzyja procesowi rozkładu kompostu.

Konstrukcja obrotowego kompostownika jest niezwykle kompaktowa i nadaje się również do małych ogrodów. Ponieważ bębny są lekko uniesione na solidnej metalowej ramie, możesz opróżnić humus bezpośrednio do wózka ogrodowego, który łatwo ustawisz pod otworami wylotowymi.

Porada: jeśli chcesz kompostować gałązki i konary, najpierw należy je posiekać. Aby uzyskać bogaty w składniki odżywcze kompost, w odpadach ogrodowych mile widziani są „ciężko pracujący robotnicy”, np. grzyby, bakterie czy dżdżownice i inne małe zwierzęta. Nawóz z pokrzywy lub obornik bydlęcy również pomogą Ci uzyskać kompost wysokiej jakości.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie