W obniżonej cenie

Produkt: EX10090384

|

Model: HT-BC-800

Kosa spalinowa + podkaszarka - plecakowa

789,00 zł 919,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 919,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wydajność – z trzyzębnym ostrzem stalowym i wysoką wydajnością
  • Mobilność – dzięki zasilaniu przez dwusuwowy silnik jednocylindrowy i zbiornikowi 0,9 l może bezprzewodowo działać
  • Siła – o mocy 1.47 kW i pojemności skokowej 52 cm³ do 7500 obr./min (prędkość silnika)
  • Ergonomia – pasek na ramię, uchwyt w kształcie P i niska waga dla bezwysiłkowej pracy
  • Ekonomia – przy zużyciu paliwa tylko 790 g/kWh w długim cyklu pracy na zbiornik paliwa

OPIS PRODUKTU

Przyjazna dla pleców i mobilna: kosa spalinowa marki hillvert!

Wydajna i ekonomiczna kosa spalinowa kosi trawniki, na których standardowe kosiarki zawodzą lub nie docierają z łatwością. Dzięki wygodnemu paskowi do noszenia, poręcznemu uchwytowi w kształcie P i niewielkiej wadze prowadzisz sprzęt wygodnie i precyzyjnie po nierównym terenie oraz w ciasnych miejscach. Napęd benzynowy umożliwia korzystanie niezależnie od źródeł zasilania i uciążliwych przedłużaczy. Dzięki łatwej obsłudze, wysokiej wydajności i imponującej żywotności kosa plecakowa ułatwia profesjonalną pracę w branżach architektury krajobrazu i ogrodnictwa, a także troskliwą opiekę nad własnym kawałkiem zieleni.

Ekonomiczna kosa spalinowa z linii ogrodniczej hillvert

Silnik dwusuwowy wykaszarki spalinowej ma przekonujące wartości z pojemnością 52 cm³ i mocą 1.47 kW. Zużycie paliwa 790 g/kWh jest niezwykle ekonomiczne. Przy jednym napełnieniu zbiornika 0,9 l umożliwia nieprzerwaną pracę podkaszarki spalinowej przez długi czas.

Aby ułatwić obsługę, kosa spalinowa oferuje funkcję Easy-Start, oprócz wyłącznika zatrzymania i dźwigni gazu na uchwycie. Urządzenie jest gotowe do użycia w ciągu kilku sekund i bez żadnego wysiłku. Solidne ostrze ze stali z trzema zębami o długości 8 mm gwarantuje wydajne rezultaty.

Kosa plecakowa marki hillvert imponuje nie tylko wyjątkową wydajnością i łatwością obsługi, ale także solidną konstrukcją. Wytrzymałe materiały i wysoka jakość wykonania gwarantują łatwą pracę sprzętu oraz długą żywotność, nawet przy wymagających zadaniach.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie