Brak opinii Niech Twoja opinia będzie pierwsza

Odchwaszczarka spalinowa - 3000 W - 3000 obr./min - 68 cm - UE 5

2999,00 zł
Cena zawiera 23% VAT.

Produkt : EX10090645

|

Model : HT-YS-600

Cena zawiera 23% VAT.
Szt.
Rabat
Za produkt
1+
0%
2999,00 zł
3+
5%
2849,05 zł
5+
10%
2699,10 zł
10+
15%
2549,15 zł
Kluczowe informacje
  • Intuicyjność – łatwa w obsłudze dzięki długiej rączce
  • Wszechstronność – usuwa gruz, brud, lekki śnieg oraz eliminuje mech i chwasty
  • Wydajność – 12 plastikowych i 6 stalowych szczotek obracają się z dużą prędkością 3000 obr./min
  • Przyjazna dla środowiska – usuwa chwasty bez użycia środków chemicznych
  • Zwrotność – dzięki dużym 14-calowym kołom z łożyskami kulkowymi
  • Bezpieczeństwo – specjalna osłona ochronna spełnia normy CE i umożliwia bezpieczną pracę
Bezpieczne metody płatności
Szczegóły dostawy
Zwroty i gwarancja

OPIS PRODUKTU

Potężna odchwaszczarka spalinowa o prędkości 3000 obr./min

Pożegnaj się z chwastami bez użycia chemii. Z łatwością usuwaj mech i brud za pomocą zwrotnej odchwaszczarki spalinowej. Głowica szczotki obraca się z prędkością 3000 obr./min, ułatwiając czyszczenie brukowanych podjazdów i chodników. Po prostu pociągnij za linkę i prowadź zamiatarkę do chwastów wygodnie jak kosiarkę.

Zwrotna odchwaszczarka do kostki brukowej marki hillvert

Odchwaszczarka do kostki brukowej jest szczególnie zwrotna dzięki kołom o średnicy 350 mm z łożyskami kulkowymi. 9 mocnych szczotek na zamiatarce spalinowej niezawodnie usuwa mech, chwasty i młodą trawę. Wystarczy, że poprowadzisz maszynę spokojnie przed sobą. Odchwaszczarka usuwa również lekki śnieg, gruz i brud z chodników. Szczotka jest bardzo solidna i wytrzymała. Jeśli włosie staje się krótsze w miarę zużycia, obniż nieco głowicę. W ten sposób włosie ponownie dosięgnie podłoża i niezawodnie czyści nawierzchnię.

Wydajna odchwaszczarka spalinowa o pojemności skokowej 173 cm³ jest niezwykle łatwy w obsłudze, dzięki czemu szybko przyzwyczaisz się do jej obsługi. Urządzenie odpalisz za pomocą napędu ręcznego. Uchwyt o długości 96 cm jest wykonana z wytrzymałego nylonu i dobrze leży w dłoni. Podczas pracy utrzymasz pozycję pionową, co odciąży ramiona i plecy.

Odchwaszczarka do kostki brukowej jest wysokiej jakości i umożliwia bezpieczną pracę. Plastikowa osłona chroni silnik i zapobiega jego uszkodzeniu przez latające cząsteczki brudu. Silnik jest również chłodzony powietrzem, aby zapobiec przegrzaniu.

Części zamienne i serwis z jednego źródła!

Serwis jest dla nas bardzo ważny, dlatego zapewniamy naszym klientom części zamienne nawet wiele lat po zakupie. W przypadku usterki, szybko i łatwo przeprowadzimy naprawę w naszym warsztacie zgodnie z warunkami gwarancji. Przy projektowaniu produktów naszych marek przestrzegamy rygorystycznych standardów jakości. W efekcie otrzymujesz produkty najwyższej klasy, z którymi będziesz pracować niezawodnie przez lata.

Skontaktuj się z nami, dzwoniąc na naszą kompetentną infolinię. Możesz też wysłać wiadomość e-mail, a nasi eksperci chętnie Ci doradzą!

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


Sortuj według :

Z nami jesteś

w dobrych rękach!

Dzięki dużemu doświadczeniu, chęci do oferowania doskonałej jakości i oszczędzania pieniędzy rozwijamy własne silne marki o zrównoważonym wzornictwie „Made in Germany”. Ciesząc się uznaniem ponad 1000000 zadowolonych klientów, stale rozwijamy nowe metody, aby spełnić indywidualne życzenia i wymagania.

Nasza infolinia jest otwarta dla Ciebie

pn. - pt. 8:00 - 15:00

Zaufali nam eksperci na całym świecie
Ponad 16 lat
doświadczenia w e-commerce
3 MILIONY
osób kupiło nasze produkty